کد مطلب : 31906
طرح ویژه امداد خودرو ایران برای زائران حسینی
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۶
امداد خودرو ایران از ۱۷ تا ۲۹ آذرماه طرح ویژه ای را برای مسافران جاده های منتهی به شهرهای مرزی کشور عراق اجرا و خدمات امدادی خود را به صورت ویژه و رایگان به زائران مراسم اربعین حسینی ارائه می کند.
طرح ویژه امداد خودرو ایران برای زائران حسینی
به گزارش حدیدنیوز به نقل از ارتباطات شرکت امداد خودرو ایران، با توجه به حضور میلیونی هموطنان در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق و حجم بالای مسافرین جاده ای در مسیرهای منتهی به مرز مهران، شلمچه و چزابه ، ۳۱۵ اکیپ امدادی خودرو به صورت ویژه و شبانه روزی به ارائه خدمت می پردازند.

این اکیپ ها در جاده ها و شهرهای ایلام، آبادان، خرمشهر، مهران، سوسنگرد، بستان و هویزه و همچنین پوشش جاده های اصلی در استان های تهران، اصفهان، خوزستان، لرستان، کرمانشاه، همدان، ایلام و چهارمحال و بختیاری با حداکثر ناوگان امداد خودرو ایران در خدمت زائرین حسینی و هموطنان خواهند بود.

براساس این گزارش، گروه های استقرار یافته در جاده های مرزی به صورت شبانه روزی و با امکانات و تجهیزات کامل تعمیراتی و با ناوگان های حمل، امدادسیار، انبارک سیار قطعات یدکی و ناوگان موتور سوار - در صورت به وجود آمدن ترافیک سنگین - و از راه تماس با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ در کوتاه ترین زمان آماده خدمت رسانی هستند.

بر این اساس اکیپ های امدادی امداد خودرو ایران در سایر جاده ها و شهرهای کشور نیز جهت خدمت به زائران مراسم اربعین در مسیر برگشت به شهرهای خود تا روز شنبه ۲۹ آذرماه به صورت آماده باش بوده و در صورت نیاز خدمت رسانی خواهند کرد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: