کد مطلب : 36495
کناره گیری بازیکن سابق استقلال از هدایت راه آهن
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳
محسن بیاتی نیا بازیکن سابق استقلال تهران که در هفته های ابتدایی جایگزین دین محمدی شده بود، در نهایت نتوانست بهبود قابل ملاحظه ای در اوضاع این تیم ایجاد کند و سرانجام از هدایت این تیم کناره گیری کرد.
کناره گیری بازیکن سابق استقلال از هدایت راه آهن
به گزارش حدیدنیوز محسن بیاتی نیا با ادامه نتایج ضعیف تیم راه آهن از هدایت این تیم کناره گیری کرد.

 
در پایان هفته بیست و دوم رقابت های لیگ یک تیم راه آهن با کسب 4 امتیاز رتبه هجدهم جدول رده بندی را در اختیار دارد و از شانس کمی برای بقاء در مسابقات برخوردار است.

 
 
محسن بیاتی نیا بازیکن سابق استقلال تهران که در هفته های ابتدایی جایگزین سیروس دین محمدی شده بود، در نهایت نتوانست بهبود قابل ملاحظه ای در اوضاع این تیم ایجاد کند و سرانجام از هدایت این تیم کناره گیری کرد.

 
 
تیم راه آهن در پایان هفته بیست و دوم با 17 شکست و 4 تساوی علیرغم اینکه یک بازی عقب افتاده با اکسین البرز پیش رو دارد، رتبه انتهایی جدول را با فاصله 6 امتیازی نسبت به صبای قم در اختیار دارد و با توجه به 21 امتیازی بودن تیم شانزدهم جدول رده بندی، دو تیم راه آهن و صبای قم از شانس بسیار کمی برای بقاء برخودار هستند.

 
 
گفتنی است اسماعیل اسماعیلی سرمربی تیم برق جدید شیراز نیز عصر امروز و پس از شکست برابر اکسین البرز از سمت خود استعفا کرده بود تا بیاتی نیا دومین مربی مستعفی امروز باشد.

منبع: ورزش سه

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: