کد مطلب : 36070
وضعیت مبهم هیئت‌مدیره پرسپولیس
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵
در شرایطی که پرسپولیسی‌ها این روزها مشکلات زیادی را تجربه می‌کنند عدم انتخاب اعضای هیئت مدیره این تیم هم قوز بالای قوز شده است.
وضعیت مبهم هیئت‌مدیره پرسپولیس
به گزارش حدیدنیوز به نقل از خبرآنلاین، داورزنی معاون قهرمانی و توسعه وزرات ورزش و جوانان چندین مرتبه وعده انتخاب هیئت مدیره پرسپولیس را داده اما هنوز شنبه ای که وی خبر داده فرا نرسیده است. وزارت ورزش و جوانان تاکنون در انتخاب گزینه های هیئت مدیره پرسپولیس دچار شک و تردید بود اما اظهارات داورزنی روزنه امیدی ایجاد کرد که هیئت مدیره جدید پرسپولیس انتخاب شده و فقط نیاز به تایید مجمع دارد.

 
مشکلات زیاد سرخپوشان پایتخت باعث شده که هیچ کسی پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان  برای حضور در هیئت مدیره پرسپولیس را قبول نکند و دست رد به سینه وزارتخانه بزند.داورزنی چند روز پیش هم اعلام کرده بود که کسی حاضر نیست عضو هیئت مدیره پرسپولیس شود و حالا همه منتظرند ببینند چه کسانی این مسئولیت را قبول می کنند.مدیریت باشگاه پرسپولیس نیازمند افراد کاربلد است تا گره ای از مشکلات زیاد این تیم باز کند اما در چند سال اخیر شاهد حضور افراد نه چندان کاربلد در هیئت مدیره پرسپولیس هستیم که همین موضوع باعث شده که طاهری تک و تنها به دنبال حل مشکلات تیم باشد.

 
به هر حال بهتر است حالا که اعلام اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به تاخیر افتاده است مسئولان وزارت ورزش و جوانان بررسی دقیق تری انجام بدهند و افراد موثر را برای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب کنند.گفته می شود جعفر کاشانی، گرشاسبی و طاهری در هیئت مدیره پرسپولیس باقی می مانند و زادمهر و گل زاده جای خود را به نفرات جدید می دهند.

 
علی پروین، بیژن ذوالفقار نسب، منتقمی و عضو هیئت رئیسه مجلس گزینه های هیئت مدیره جدید پرسپولیس هستند که حضور این گزینه ها در باشگاه پرسپولیس هنوز تایید نشده است.البته مدتی پیش اعلام شد که وزارت ورزش و جوانان قصد دارد طاهری را کنار بگذارد و نبی را جایگزین سرپرست باشگاه کند اما مسئولان  با اعتراض هواداران از مواضع خود کوتاه آمدند و بیان کردند که همچنان از طاهری حمایت می کنند و وی در لیست جدید هیئت مدیره پرسپولیس حضور دارد.

 
به هر حال پرسپولیس این روزها با مشکلات زیادی از جمله بدهی میلیاردی به ژوزه و دستیارانش و اعتراض بازیکنان به پرداخت نشدن پاداش هایشان مواجه است و بهتر است مسئولان وزارت ورزش و جوانان هر چه سریعتر هیئت مدیره پرسپولیس را انتخاب کنند تا تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بتواند با آرامش خاطر به مصاف حریف متمول عربستانی خود برود.

 

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: