کد مطلب : 1893
سواحل خصوصی شمال! + تصاویر
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۳۹
یکی از اصلی ترین معضلات این سواحل اختصاصی ، اختلاط دختران و پسران در برخی از این سواحل است که به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی و نهاد های نظارتی ،چند سالی است به امری طبیعی در این شهرک های تفریحی تبدیل شده.
به گزارش حدید نیوز به نقل از صراط، برخی از سواحل اختصاصی شهر های شمالی کشور به تازگی میزبان موج جدیدی از بی بند و باری های دختران و پسران در ماه مبارک رمضان بوده است . 

برخی از شهرک های ساحلی شمال کشور که به دلیل محصور بودن اطراف آن اجازه کنترل و ورود به آنها به نیروی انتظامی داده نمی شود، طی یک ماه گذشته و در خلال ماه مبارک رمضان شاهد فجیع ترن بی بند و باری های برخی افراد ساکن در این سواحل اختصاصی بوده است .

دهکده های ساحلی اغلب با احداث چند ویلای اختصاصی در کنار دریا، تاسیس می شوند و به دلیل آنکه تعداد محدودی از افراد، مالک زمین ها و سواحل نزدیک به این شهرک ها هستند ، اغلب به صورت یک منطقه آزاد و بدون نظارت پلیس و نیروی های انتظامی اداره می شوند و همین دلیل هم سبب شده تا تعدادی از افراد سودجو که به دنبال بهانه ای برای به فساد کشیدن مناطق تفریحی کشور هستند با حضور در این مراکز فضا را برای اجرای بی بند و باری های اخلاقی آزاد ببینند.

یکی از اصلی ترین معضلات این سواحل اختصاصی ، اختلاط دختران و پسران در برخی از این محدوده است که به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی و نهاد های نظارتی ،چند سالی است به امری طبیعی در این شهرک های تفریحی تبدیل شده و ساکنان این شهرک ها می توانند به صرف تملک یکی از ویلاهای این مناطق ساحلی، به سادگی خود را در یکی از آزاد ترین سواحل دنیا ، بدون حضور نیروهای انتظامی و نهاد های کنترلی کشور حس کنند .

برگزاری آزادانه پارتی های شبانه و گردهم آمدن های بی قاعده دختران و پسران هم یکی دیگر از معضلاتی است که این شهرک های تفریحی با آن دست و پنجه نرم می کنند و طبق برخی آمار های تایید نشده در بعضی از فصول سال ، که مناطق شمالی از حجم کمتر گردشگر برخوردار است ، این شهر ها مکان مناسبی است برای برگزاری های پارتی های مختلط شبانه که طی سال های گذشته ماه مبارک رمضان هم به این فصل ها اضافه شده است .

لازم به ذکر است که این سواحل اختصاصی در محل طرح های سالم سازی دریا هم قرار دارد، اما به دلیل عدم کنترل نهاد های نظارتی متاسفانه مشاهده می شود که در پاره ای از مواقع برخی تصاویر از این سواحل نیمه خصوصی در اختیار سایت های غیراخلاقی و کاربران شبکه های اجتماعی قرار می گیرد، که با توجه به جنبه نگران کننده اجتماعی آن ،لازم است کنترل بیشتری توسط نیروهای انتظامی و امنیتی کشور روی فعالیت این دهکده ها و سواحل اختصاصی صورت گیرد .

توضیح: تصاویر زیر با شفافیت کامل در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی به نمایش در آمده است!
Share/Save/Bookmark

...
۱۳۹۱-۱۰-۰۳ ۱۳:۱۳:۰۰
خوبه نوشته خودتونه:سواحل خصوصی!!!
شما حق پخش کردنشو نداشتید.در بعضی ضمن کاملا واضحه که از محدوده سالم سازی عکس گرفته شده.واقعا براتون متاسفم...
علی
۱۳۹۱-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۴:۱۲
این مسایل به خودی خود چیزی نیست اما مادرقرن21هستیم ونبایدسیاست های مرحله ای وپیچیده سیستم های اطلاعاتی دشمن را دست کم گرفت
جواد2
۱۳۹۱-۰۶-۲۶ ۲۳:۱۶:۲۱
دوستان عزیز آب ازچشمه گله بله اینا جای نگرانی داره اما باید ازریشه ها بررسی کرد یعنی بی بندوباری های صداوسیما سینما ادارات دولتی بانکهای خصوصی و...
vaaay
۱۳۹۱-۰۶-۲۵ ۲۳:۲۵:۰۲
ادم چی بگه !حداقل اسم مسلمونواز روشون بردارن ابرو اسلام نره
يوسف
۱۳۹۱-۰۶-۲۵ ۰۸:۵۵:۴۴
چي بگم واقعا بدون شرح
رضا
۱۳۹۱-۰۶-۲۵ ۰۸:۵۵:۴۱
کسی که ناموس خودشو جلو 100 نفر لخت نشون میده تازه اگه ناموسش باشه حالا گیر داده به پخش این عکس ها که همه جا هم پخش شده برید بابا بهونه نیارین اینجا مملکته اسلامی خون پاش دادان باباهای ما 4 تا تازه به دوران رسیده نمیتونه به فساد بکشتش
۱۳۹۱-۰۶-۲۴ ۱۲:۰۶:۰۰
شما مراقب خواهر مادر خودت باش
۱۳۹۱-۰۶-۲۳ ۱۲:۱۰:۳۳
اولا خودت نوشتی ویلا ها خصوصیه
دوما کسی در انظار عمومی بی بند باری نکرده
سوما تو که این عکسا را اینجا گذاشتی مصداق بار تفتیش عقاید و سرک کشیدن در زندگی خصوصی دیگران هستی
چهارما اصلا شاید اینا مسیحی باشند
جواد
۱۳۹۱-۰۶-۲۳ ۱۱:۱۵:۵۶
این که الان اومدی عکس ناموس مردم رو بدون اجازه از ایشون توی نت قرار دادی یعنی جرم! این که آزادی مردم رو ازشون گرفتن یعنی جرم، آخه به من و شما چه!؟ تو مملکت میلیارد میلیارد داره پول دزدیده میشه آدم کشته میشه کلاهبرداری میشه زنا میشه اینا جرم نیست اینکه مردم میخان واسه خودشون آزاد باشن میشه جرم!؟
sina
۱۳۹۱-۰۶-۲۳ ۱۰:۴۳:۰۷
احمقا واقعا براتون متاسفم ! این عکس های خانوما که سبزشون کردید پلاژ بانوان و منطقه حفاظت شده است که یه آدم بی شعور یواشکی عکس گرفته. به فنس ها و پوشش های اطراف دقت کنید
۱۳۹۱-۰۶-۲۳ ۰۲:۳۹:۵۵
یه ضرب المثل هست که میگه (توی کشتارکاه بز رو به پای خودش میکشن بالا،گاو رو به پای خودش)من و شما که نمی تونیم واسه همه تصمیم بگیریم و در ضمن حجاب نشانه اصالته ایرانی حتی قبل از اسلام.امیدوارم روزی بیاد که اینا واسم قابل درک بشه.
ali
۱۳۹۱-۰۶-۲۳ ۰۱:۳۰:۳۷
برای همه کسایی که بی عفتی رو نوعی پیشرفت ذهنی می دونن متاسفم بهتون تسلیت می گم شما غیرتتون مرده !!
خودتونرو گول نزنید بخواید نخواید دیر یا زود خودتونم هم میمیریدوباید برید اون دنیا پاسخگو باشید
بعد اون موقع است که درمقابل همین آدمای به قول خودتون عقب مونده ذهنی ، شما حتی عقب مونده هم حساب نمی شید البته اختمالا کلا حساب نشید
دیدار به قیامت
مهدی
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۱:۱۳:۳۶
چه اشکاللی داره؟؟؟ کشوره ما هم تو بغضی موارد بشه مثل لبنان چرا مردم نباید حقه انتخاب داشته باشن دوست دارن برن به کسی چه
علی
۱۳۹۱-۰۵-۲۸ ۱۷:۵۶:۱۱
بی همه جیزها این بی حجاب ها خجالت نمی کشن
۱۳۹۱-۰۵-۲۸ ۱۷:۵۳:۴۲
آخه به شما چه !! تو جمع عموم که نمیان ، خودشون نو خودشون ، با شما چه کار دارن ، بس کنید دگه ، قتل و جنایت نمی کن که ! عیسی به دین خود ، موسی به دین خود . بزارید مردم راحت باشن ، آرامش داشته باشن ، اختلات دخترو پسر کجای دنیا جرمه ، این چیزایی که مگید هیچکدوم جرم نیست ، اینقد عقب مانده ذهنی نباشید . یکم شعور داشته باشید .
۱۲

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: