کد مطلب : 36697
از فردا آغاز مي شود :
فروش فوري محصولات ايران خودرو با قيمت هاي قطعی
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۱
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تامین نیاز مشتریان درسال 97 ، فروش فوري محصولات خود را از روز چهارشنبه بيست و دوم فروردين ماه آغاز مي كند.
فروش فوري محصولات ايران خودرو با قيمت هاي قطعی
به گزارش حدیدنیوز به نقل از ایکوپرس مصطفي خان كرمي معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو با بيان  اين مطلب گفت : دراین طرح ، فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت خودرو توسط شرکت ایران خودرو نسبت به سال 96 در راستای تامین نیاز مشتریان عرضه می شود .

 
 وی تاکید کرد : افزایش هزینه های بیمه ، شماره گذاری مطابق تعرفه های قانونی از سوی مراجع ذیربط شامل حال ثبت نام کنندگان می شود که این افزایش ها مربوط به قیمت خودرو نبوده و با شرکت ایران خودرو مرتبط نیست .

 
معاون بازار يابي و فروش ايران خودروخاطر نشان ساخت : دراين طرح  ، فروش فوری محصولات ایران خودرو که با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت  از سوی ایران خودرو از  فردا آغاز می شود و این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت .

 
خان كرمي تصريح كرد : متقاضيان مي توانند از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه بيست دوم فروردين ماه  با مراجعه به پايگاه اينترنتي فروش محصولات ايران خودرو به نشاني esale.ikco.ir نسبت به نام نويسي در اين طرح اقدام كرده و از مزاياي آن بهره مند شوند

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: