تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۲
از سوی سفیر عربستان در تهران؛

پیام پادشاه و ولیعهد عربستان برای رئیسی

سفیر پادشاهی عربستان سعودی در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان پیام پادشاه عربستان در پاسخ به پیام رئیس جمهور کشورمان درباره تحولات غزه و همچنین پیام‌های تبریک پادشاه و ولیعهد این کشور خطاب به آیت الله رئیسی را تقدیم کرد.
پیام پادشاه و ولیعهد عربستان برای رئیسی
به گزارش حدید نیوز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ۱۸ بهمن عبدالله بن سعود العنزی، سفیر پادشاهی عربستان سعودی در کشورمان را به حضور پذیرفت.

در این دیدار سفیر عربستان سعودی پیام سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی در پاسخ به پیام آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان در خصوص تحولات غزه و همچنین پیام‌های تبریک پادشاه و ولیعهد عربستان سعودی خطاب به رئیس جمهور کشورمان به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به وزیر خارجه کشورمان تسلیم کرد.

در این ملاقات امیرعبداللهیان با ابراز رضایت از روند رو به رشد روابط دو کشور اظهار امیدواری کرد، این روابط در همه زمینه‌ها و سطوح به صورت متوازن افزایش یابد.

وزیر امور خارجه همچنین افزایش همکاری‌های دوجانبه را به نفع دو کشور و منطقه دانست.

سفیر عربستان نیز با تاکید بر اینکه نگاه عربستان به روابط دو کشور راهبردی است و نه تاکتیکی، تاکید کرد: من از طرف رهبری عالی عربستان سعودی وظیفه دارم روابط را در همه زمینه‌ها ارتقا دهم.

وی همچنین افزود: من موضوع برقرای پروازهای عمره را پیگیری می‌کنم و امیدوارم در آینده نزدیک مشکل فنی این پروازها حل و فصل شود.
http://hadidnews.com/vdcb9fbf.rhbw9piuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما