تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۳
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات وزارت راه برای سفرهای نوروزی، گفت: سال آینده قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد.
سال آینده قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد/ تمهیدات نوروزی وزارت راه
 به گزارش حدیدنیوز، عباس آخوندی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امسال ۲۰۰ میلیارد تومان تجهیزات جدید در اختیار ادارات کل استان‌ها قرار دادیم، گفت: برای سال ۹۴، ۱۵ میلیون تن روکش آسفالت را در جاده‌ها انجام می‌گیرد.
 
وی با اشاره به تمهیدات وزارت راه برای سفرهای نوروزی، گفت: در تمام استان‌ها ۱۵ هزار نفر راهدار فعال هستند. راهداران با هماهنگی باز تولید، راه‌ها را برای نوروز باز نگه می‌دارند و برای سفرهای نوروزی مشکلی برای مسافران به وجود نیاید.
 
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ۴۸۰ دوربین کنترل سرعت در مرکز مدیریت راه‌ها وجود دارد، بیان کرد: مردم می‌توانند از طریق پایانه‌ها، اطلاعات آنلاین محورها را با تصاویر دوربین‌های نظارت تصویری را در اختیار داشته باشند.
 
آخوندی با بیان اینکه برای کنترل سرعت، تمام دوربین‌ها با پلیس مرتبط است، بیان کرد: در صورت تخطی رانندگان، حتما جریمه برای آنها ارسال می‌شود و از مردم می‌خواهم که در سفرهای نوروزی با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، سفر را برای خود و دیگران تلخ نکنند.
 
وی با اشاره به اینکه آیا در سال‌های آینده نرخ مسکن افزایش پیدا می‌کند؟ گفت: پیش‌بینی کارشناسان این است که سال آینده اتفاق خاصی در بخش مسکن رخ نمی‌دهد و افزایش قیمتی نداریم.
 
وزیر راه و شهرسازی همچنین در خصوص نظارت بر بازار سیاه بلیت هواپیما، ‌ گفت: سازمان هواپیمایی نظارت بر آژانس‌ها را بر عهده دارد و مردم می‌توانند در صورت بروز هر تخلفی، آن را به سازمان هواپیمایی کشوری اطلاع دهند و مطمئن باشند که بلافاصله رسیدگی می‌شود.
  http://hadidnews.com/vdcayene.49nuo15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما