کد مطلب : 34921
ضرورت رسیدگی به موضوع تخلفات برادر رئیس‌جمهور در دادگاه علنی
يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۴
نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی به ضرورت رسیدگی به موضوع تخلفات برادر رئیس‌جمهور در دادگاه علنی تأکید کرد.
ضرورت رسیدگی به موضوع تخلفات برادر رئیس‌جمهور در دادگاه علنی
به گزارش حدیدنیوز، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری با بیان اینکه در حکومت علوی که پرچمدار آن امیرمؤمنان بود هیچ تفاوتی میان برادر آن حضرت و سایرین وجود نداشت اظهار کرد: همه با زندگی و سیره آن حضرت آشنایی داریم و می‌دانیم که برای اجرای عدالت حتی برای برادر خود هم امتیازی قائل نبود.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که امروز افتخار داریم که حکومت جمهوری اسلامی را مدلی از حکومت علوی بدانیم تصریح کرد: در حکومت علوی هم اگر رئیس‌جمهور به این نتیجه برسد که برادرش تخلفی انجام داده در معرفی وی به قانون نباید کوتاهی کند.

بزرگواری تصریح کرد: از آقای روحانی که خود افتخار معمم بودن را دارد و بر روی منبرها نه صد‌بار که بلکه هزاران‌بار از عدالت علوی سخن گفته انتظار می‌رود در موضوع برادر خود هم صادقانه رفتار کند.

وی با بیان اینکه نه تنها آقای روحانی بلکه هر رئیس قوه و یا وزیر وکیلی که این شائبه در مورد نزدیکان آن‌ها وجود دارد باید پاسخگو باشند و با قانون همکاری کنند، افزود: آقای رئیس‌جمهور باید بپذیرد که بخش اعظمی از جامعه خواهان روشن شدن و شفافیت در موضوع تخلفات آقای حسین فریدون هستند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتقاد داریم آقای فریدون باید در دادگاه علنی نسبت به تخلفاتی که به وی نسبت داده شده پاسخگو باشد اظهار کرد: شاید در دادگاه علنی حتی وی از این اتهامات تبرئه شود.

بزرگواری با درخواست از سازمان بازرسی و دستگاه قضایی برای ورود جدی به این پرونده خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم که اعتماد مردم با هرگونه اهمال و سستی در رسیدگی به این پرونده خدشه‌دار شود.

وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به تصمیمات ترامپ رئیس‌جمهور جدید آمریکا گفت: آن فرد حیوان مسلک و هرزه در خصوص جهان اسلام حرف‌هایی می‌زند و تصمیماتی اتخاذ کرد که کم‌سابقه بوده است.

این نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی افزود: ماده روباه انگلیس نیز با وی همدست شده و به دنبال تقابل جدی با جهان اسلام و ام‌القرای آن یعنی ایران اسلامی هستند.

وی با خطاب قرار دادن برخی که همواره شیفته و دلبسته به امریکا بوده‌اند خاطرنشان کرد: آقایان بیایند و حرف‌ها و تصمیمات رئیس‌جمهور هرزه آمریکا را تحویل بگیرند.
منبع: فارس

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: