کد مطلب : 36980
پیش تولید سریال موسی (ع) آغاز شد
شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
مرحله پیش تولید سریال الف وی‍ژه حضرت موسی (ع) در نشست صمیمانه رئیس سازمان صدا و سیما با معاون سیما، رئیس مرکز سیما فیلم و تهیه کننده وکارگردان این سریال آغاز شد.
پیش تولید سریال موسی (ع) آغاز شد
به گزارش حدیدنیوز، مرحله پیش تولید سریال الف وی‍ژه حضرت موسی (ع) در نشست صمیمانه رئیس سازمان صدا و سیما با معاون سیما، رئیس مرکز سیما فیلم و تهیه کننده وکارگردان این سریال  مقارن با ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع) رسماً آغاز شد.

 
دراین جلسه که در محل حوزه ریاست سازمان صدا وسیما برگزار شد آقای دکتر علی عسکری گفت :  سریال حضرت موسی (ع) باید با بهترین کیفیت در تاریخ تلویزیون ایران ساخته شود چرا که این موضوع رقبای زیادی دارد و ما باید از همه پیشی بگیریم.

 
 
رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد : تلویزیون همه تلاش و امکانات خود را برای اینکه سریال حضرت موسی جذابترین وتأثیرگذارترین مجموعه  نمایشی تلویزیون به لحاظ طراز و محتوا باشد به کار خواهد گرفت.

دراین جلسه که مرتضی میرباقری ، معاون سیما، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم،‌ سید احمد میرعلایی تهیه کننده و جمال شورجه کارگردان سریال حضرت موسی (ع) نیز حضور داشتند قرار داد تولید این سریال الف ویژه به امضاء رسید و همچنین گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در مرحله صفر پرو‍ژه و برآورد تولید ، به رئیس سازمان صداو سیما ارائه شد.

 دراین گزارش به نهایی شدن نگارش 44 قسمت از این سریال 52 قسمتی اشاره شد که توسط حجت الاسلام سعید بهمن پور با ساختاری جذاب و قوی نوشته شده است همچنین تیم تولید گزارشی از بازبینی لوکیشن های تاریخی و روند آماده سازی لوکیشن  و دکورهای عظیم تاریخی در این پرو‍ژه ارائه کردند.

 
 
به این ترتیب بعد از سالها تولید سریالهای الف ویژه تاریخی در تلویزیون از سرگرفته شد و به فاصله 20 روز دومین پروژه عظیم تاریخی تلویزیون ایران کلید خورد. سوم آذر ماه بودکه قرار داد سریال حضرت سلمان فارسی امضا و این سریال نیز وارد فاز پیش تولید شد.

منبع: فارس

 

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: