کد مطلب : 19023
مسعود رجوی در نشستی ۷ ساعته مطرح کرد
شیوع ویروس جدید در میان منافقین!
سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۰۷
سرکرده منافقین از کشف جدیدی به نام «ویروس سه نقطه» خبر داد که به تازگی در میان اعضا شیوع پیدا کرده است.
شیوع ویروس جدید در میان منافقین!
به گزارش حدیدنیوز، مسعود رجوی در نشستی ۷ ساعته از ویروسی نام برد که به گفته وی در حال حاضر تهدید اصلی ساکنان لیبرتی محسوب شده و وظیفه اول تک تک پیروان فرقه مقابله با این ویروس می‌باشد.

توضیحات سرکرده منافقین در نهایت معلوم ساخت که منظور از این ویروس که نام آن را ویروس سه نقطه گذاشته! همان «تمایل به رفتن به کشور ثالث» است که در حال حاضر به یک اپیدمی در داخل مناسبات سازمان تبدیل گردیده و بنا به پیش‌بینی رجوی در صورت ادامه به فروپاشی تشکیلات منجر می‌شود.

مسعود رجوی در نهایت به اعضا اخطار داد که رفتن به کشور ثالث و حتی فکر کردن به آن خیانت محسوب شده و هیچ کس حق ندارد حتی در اعماق ذهن خود نیز به چنین موضوعی بیاندیشد.

بر پایه این خبر پیش از این نیز مسعود رجوی به اعضای رده‌بالاتر خود در لیبرتی دستور داده بود که با چند برابر کردن کنترل‌های حفاظتی مانع فرار نیروها شده و حتی در صورت نیاز اقدام به کشتن نیروهای ناراضی نمایند.

سرکرده فراری منافقین معتقد است که کشتن پنهانی نیروهای ناراضی از یک سو امکان فرار را از بین خواهد برد و از سوی دیگر می‌تواند به عنوان دستاویزی برای نامساعد نشان دادن شرایط لیبرتی مورد استفاده قرار گیرد.

منافقین سعی دارند کشته‌های خود را بر گردن شرایط وخیم کمپ لیبرتی انداخته و به همین بهانه سازمان ملل و دولت عراق را مجبور کنند تا با بازگشت اعضا به کمپ اشرف موافقت نمایند.

گفتنی است تاکنون کشورهای آلبانی و آلمان با پذیرش تعداد محدودی از اعضای منافقین به عنوان پناهنده موافقت کردند، اما سرکردگان این گروهک با سنگ‌اندازی در مسیر انتقال قصد دارند نیروهای خود را در یک مکان و به صورت متمرکز حفظ نمایند؛ زیرا رجوی معتقد است پراکندگی اعضا که اغلب به زور در میان این گروهک نگه داشته شده‌اند، باعث جدایی آنها خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :دیدبان

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: