تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۲
علیرغم تحیل های آبکی و اظهارات از سر بغض و کینه معاندان این ور آبی و آن ور آبی، حضور بی سابقه و بسیار پرشور ملت فهیم ایران، در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بازهم شاهد روسیاه شدن چندین باره دشمنان و به خصوص سران فتنه بودیم.
زمستان رفت و زغال چندباره روسیاه شد!
به گزارش حدید نیوز؛ حسین شاملو: مشارکت حداکثری و حضور بی نظیر مردم در جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب به نحوی بود که یکی از رکورد‌های بالای دهه گذشته را به ثبت رسانده و ثابت کرد ملت بزرگ ایران هیچگاه پشت نظام و انقلاب شان را خالی نگذاشته و علیرغم همه مشکلات، بازهم صف اول حضور را در دست دارند. 

این حماسه شکوهمند حضور نشان داد هرگاه دسیسه ها و خباثت دشمنان ملت و جریان‌های نفاق درداخل و خارج بیشتر نمود یابد، احساس مسئولیت و جدیت و شادابی بیشتری در مردم بابصیرت ما ایجاد شده و رقم زدن حماسه هایی این چنینی با درصد بالاتری محقق خواهد شد؛ آنجنان که در راهپیمایی ماندگارامسال این مسئله همچون گذشته با افتخار رقم خورد. 

این حماسه بزرگ در حالی رقم خورد که خاتمی و موسوی خوئینی‌ها – از فتنه گران داخلی - اخیرا به حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) رفته و خاتمی در آنجا گفته بود که ما امروز نمی‌دانیم آیا باید به خاطر پیروزی انقلاب جشن بگیریم و خوشحال باشیم یا آنکه به خاطر انحرافی که در مسیر آن ایجاد شده عزادار باشیم؟!

اظهارات فتنه گرانه و منافق گونه خاتمی در حالی است که وی در کنار موسوی، از سران فتنه شورش اشرافیت علیه جمهوریت و اسلامیت در سال 1388 به بهانه تقلب بود و ننگی بزرگ در همراهی با نقشه آمریکا و انگلیس و اسرائیل را در کارنامه خود به ثبت رسانده و بر پیشانی دارد.

این اظهارات سخیف در حالی ایراد می شود که همگان به خوبی می دانند ارکان مکتب امام خمینی(ره) در زمینه پایبندی به اسلام ناب محمدی (ص)، بیزاری از استکبار بزرگ و آمریکا و اسرائیل، پافشاری بر اصل ولایت فقیه به عنوان پشتیبان اصلی کشور در مقابل آسیب‌ها، خدمت به محرومان و وفاداری به ولی‌نعمتان انقلاب و بیزاری از اشراف، روشن و تفسیر ناپذیر است و خاتمی و هم کیشان او در این زمینه نیز مسیری جز همراهی و حمایت از معارضان با خط امام(ره) نپیموده اند.

امروز بر کسی پوشیده نیست، سخنان گزافه خاتمی در حرم امام راحل(ره) در حالی است که سید حسن خمینی - با وجود این که به غلط او را در حرم امام همراهی کرده بود - اما دیروز درباره جشن با شکوه پیروزی انقلاب گفت: "حضور کم نظیر بلکه بی‌نظیر مردم در مراسم راهپیمایی امسال، خیلی معنادار است. باید در مقابل عظمت و نجابت مردم ایران سر تعظیم فرود آورد. جا دارد که این حضور با شکوه را به مردم عزیز و رهبر انقلاب تبریک بگویم.

در اذعان به حضور حداکثری و پرشور مردم انقلابی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، سایت اصلاح طلب جماران در گزارشی نوشت: میزان شرکت مردم اعجاب‌آور بود و جالب اینکه، جمعیت حتی پس از اذان ظهر همچنان به سمت محل راهپیمایی می‌آمدند و گویا همه علیه یک دشمن مشترک صف بسته بودند.

"خبرآنلاین"، دیگر خبرگزاری وابسته به طیف اصلاح‌طلبان هم در گزارشی نوشت: "حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی۲۲ بهمن نمایش وحدت ملی در خیابان/ توهم اختلافات خانوادگی به پایان رسید. راهپیمایی پرشور پیروزی انقلاب اسلامی در تمام شهرهای ایران در شرایطی برگزار شد که از روزها قبل موج تبلیغی بزرگی علیه انقلاب توسط رسانه‌های بیگانه شکل گرفته بود. گزارش‌ها حاکی از حضور گسترده مردم در این رویداد دارد.

این اذعان ها در کنار اقرار و اعتراف رسانه های خارجی و معاند، پس از مشاهده خیل عظیم مردمی در سالروز 45 سالگی جمهوری اسلامی؛ در واقع خط بطلان و پانی است بر همه ادعاها و مهملات و یاوه هایی که سران داخلی فتنه و اربابان غربی شان در آن سوی آب ها مطرح کرده و حضور امسال مردم در جشن انقلاب را بعید می شمردند.

بی شک این حماسه حضور پایانی بر تمام ادعاها و محاسبات غلط همیشگی دشمنان کینه ورز نظام مقدس جمهوری اسلامی است تا دریابند این مردم فهیم و بصیر را هنوز نشناخته و هرگز هم نخواهند شناخت. امید است این رفتن زمستان ها و روسیاهی ماندن به چهره منحوس بدخواهان و دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب برای این جماعت « مغز زنگ زده» عبرتی فراموش ناشدنی شود. ان شاء الله

 

  http://hadidnews.com/vdccm0q1.2bq4s8laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما