تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی برای حمایت عملی و علنی از رژیم اشغالگر قدس است.
تشریح اقدام آمریکا ضد سپاه توسط سردار سنایی راد
به گزارش حدیدنیوز، سردار مهدی سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اقدام آمریکا در قرار دادن نام «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در فهرست گروه‌های تروریستی، اظهار داشت: اقدامی که آمریکایی‌ها دنبال می‌کنند را باید در راستای دیگر اقدامات کاخ سفید برای پروژه پرده برداری از طرح معامله قرن آنها و به نوعی حمایت عملی و علنی از رژیم اشغالگر قدس دانست.
 
وی ادامه داد: چند روز پیش نیز رئیس جمهور آمریکا در پیامی اشغالگری صهیونیست‌ها بر بلندی‌های جولان را به رسمیت شناخت و بلندی‌های جولان که بخشی از خاک سوریه است را از آنِ رژیم صهیونیستی دانست.
 
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در ادامه با اشاره به موفقیت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از تشکیل این نهاد انقلابی اظهار داشت: سپاه پاسداران برای گروه‌های مقاومت در جهان اسلام الهام بخش است و آمریکایی‌ها به زعم خود با این اقدام می‌خواهند سپاه را بایکوت کنند.
 
وی افزود: سپاه همان گونه که در دفاع مقدس و در مقابله با تهاجم حزب بعث عراق و حفاظت و حراست از مرزها و تأمین امنیت کشور و همچنین مقابله با تروریسم از انسانیت و آزادگی بشر در جهان اسلام دفاع کرد، امروز محبوب قلوب ملت‌های منطقه است و چهره واقعی آمریکا در حمایت و تشکیل گروه‌های تروریستی امروز برای جهانیان آشکار شده است، به همین دلیل این اقدامات کورکورانه سران آمریکا نیز جز کمک به محبوبیت بیش از پیش سپاه نزد افکار عمومی منطقه و جهان حاصلی برای آنها نخواهد داشت.
 
سردار سنایی راد گفت: سپاه یک نیروی مردمی، در کنار مردم و از خود آنهاست و در سیل اخیر نیز همگان به خوبی دیدند یکی از مجموعه‌هایی که از لحظات ابتدایی به کمک مردم شتافت و به هدایت آب و امداد و نجات سیل زدگان پرداخت، سپاه پاسداران بود. سپاه خدمت به مردم را وظیفه خود می‌داند، به همین دلیل به نظر می‌رسد این گونه اقدامات سران آمریکا به محبوبیت سپاه نزد مردم افزوده و به انزجار بیشتر آمریکا نزد ملت‌های آزادیخواه جهان منجر خواهد شد.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: سیاست افرادی مانند ترامپ که چهره نامعقول و تهاجمی دارند، هیچ حاصلی برای ایالات متحده در بر نخواهد داشت و اقدامات آنها، توجه تعداد بیشتری را به اقدامات خالصانه فرزندان انقلاب اسلامی در سپاه پاسداران جلب خواهد کرد.
منبع: مهر http://hadidnews.com/vdcgtq9w.ak9ux4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما