تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
بازیگر نام‌آشنای طنزهای سینمایی و تلویزیونی قرار است به زودی برای تلویزیون سریال بسازد.
سیامک انصاری برای تلویزیون سریال می‌سازد
به گزارش حدیدنیوز، سیامک انصاری که اخیراً حضور متفاوتی در فیلم سینمایی «زهرمار» جواد رضویان داشت و یک مقداری از تلویزیون فاصله گرفته، قرار است به زودی در مقام کارگردانی، دو سریال را برای تلویزیون کار کند.
 
بازیگری که در کارگردانی بی‌تجربه نیست و ادبیات این رشته هنری را می‌داند. زیرا در جریان ساخت فیلم سینمایی «هیوا» و «نسل سوخته» کنار رسول ملاقلی‌پور حضور داشته و یک مجموعه تلویزیونی ۸ قسمتی هم به نام «فضانوردان» برای شبکه نمایش خانگی تولید کرد. سال ۸۵ با توجه به حضور تیم ملی ایران در مسابقات جام‌جهانی ۲۰۰۶ آلمان این کمدی ساخته شد.
 
 
سیامک انصاری قرار بود سریال طنزی برای ماه مبارک رمضان شبکه پنج تولید کند که به گفته رئیس شبکه پنج به دلیل پیشنهاد کار دیگری از سوی سیمافیلم به سیامک انصاری قرار است در فرصت دیگری این سریال حدوداً ۲۶ قسمتی جلوی دوربین برود.
 
غلامرضا الماسی قائم‌مقام سیمافیلم هم که چند صباحی قبل مسئولیت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما را برعهده داشت گفت: سیامک انصاری قرار بود در ابتدا کاری با شبکه پنج انجام دهد که بحث کار دیگری در سیمافیلم پیش آمد که این کار هم فضای طنز دارد. تکلیف این کار هم هنوز کاملاً روشن نشده و به محض سر و سامان گرفتن موضوع تهیه‌کنندگی و مباحث مالی، سریال طنز جدید سیمافیلم با کارگردانی این بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون آغاز خواهد شد.
 
وی درباره ساخت دو سریال «سلمان» و «موسی (ع)» تصریح کرد: این دو کار مراحل آماده‌سازی و پیش‌تولید خودشان را پیش می‌برند تا با انتخاب بازیگر، لوکیشن و دیگر مقدمات، ساخت دو پروژه بزرگ الف ویژه رسانه‌ملی را آغاز کنند.
 
سیامک انصاری بازیگر سینما و تلویزیون که همواره او را با مهران مدیری در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی می‌دیدیم بعد از عدم حضور در آیتم‌های جدید «دورهمی» هجمه‌هایی وارد کردند که این دو هنرمند با هم اختلاف دارند. اما انصاری در یک برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد و گفت: نه دعوایی نداریم، قرار نبود که فصل تازه «دورهمی» شروع شود و من پروژه‌ای را پذیرفتم و در اواسط آن سری تازه «دورهمی» کلید خورد.
 
همچنین مهران دیگر خیلی تمایلی به ادامه شکل نمایشی سابق مجموعه نداشت. خیلی عکس‌العمل ها عجیب است، زمانیکه من و مهران ۱۶، ۱۷ سال باهم کار می کردیم همه می گفتند چقدر باهم کار می کنند مگر کار نیست؟ حالا که شش ماه است کار مشترکی باهم نکردیم همه فکر می کنند مشکلی پیش آمده و اختلافی وجود دارد و نمی دانیم که چه کار باید بکنیم.
 
منبع: تسنیم http://hadidnews.com/vdcdff0s.yt05x6a22y.html
نام شما
آدرس ايميل شما