تاریخ انتشار :جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۳
پنجمین یارانه نقدی فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

چهل و سومین یارانه در راه/ سهم نوزادان محفوظ است

پنجمین یارانه نقدی فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در حالی فردا شب به حساب سرپرستان خانوار خواهد نشست که والدینی که نسبت به تاخیر دریافت یارانه نوزادان خود گله مند بودند نیز راضی خواهند شد.
چهل و سومین یارانه در راه/ سهم نوزادان محفوظ است
 به گزارش حدیدنیوز، چند وقتی بود که سرپرستان خانواری که فرزندانشان در سال جاری متولد شده بودند عنوان می کردند که با وجود مراجعات مکرر به سازمان ثبت احوال برای اضافه کردن نام فرزندانشان به لیست خانواده با این پاسخ که "نیازی به اقدام آنها نیست و ثبت نوزادان به طور خودکار انجام می شود" مواجه می شدند اما با گذشت چندماه و پیگیری های انجام شده یارانه‌ای دریافت نکرده بودند.
 
این درحالی است که در روزهای اخیر نوبخت-معاون برنامه ریزی رییس جمهور- به میان خبرنگاران آمد و اعلام کرد که یارانه نوزدانی که در سال جاری متولد شده و تاکنون به حسابشان واریز نشده است همراه یارانه نقدی سایر اعضای خانواده از سوی دولت پرداخت خواهد شد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
 
بر این اساس چهل و سومین یارانه 45 هزار تومانی در صورتی که مورد خاصی پیش نیاید به روال ماههای قبل در بیست و دوم هرماه، فردا شب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. http://hadidnews.com/vdcizzap.t1azp2bcct.html
نام شما
آدرس ايميل شما