کد مطلب : 33535
خط و نشان قاطعانه فرمانده ناجا برای متعرّضان به سفارت عربستان
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۵
فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت تمام با هرگونه قانون‌شکنی که توسط هر شخص و گروهی انجام شود برخورد می‌کند.
خط و نشان قاطعانه فرمانده ناجا برای متعرّضان به سفارت عربستان

به گزارش حدید نیوز؛ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به جنایت عربستان گفت: نیروی انتظامی به‌صورت جدی پیگیر موضوع حمله به سفارت عربستان و کنسولگری عربستان در مشهد است و تا انتها نیز آن  را پیگیری می‌کند.

وی با بیان اینکه پیگیری این موضوع در سطح داخل و خارج از نیروی انتطامی در حال انجام است، حمله اخیر به سفارت عربستان را مشکوک دانست و گفت: اینکه گروهی در اعتراض به اقدامی تجمع کنند طبیعی است ولی تعرض این‌چنینی به یک سفارتخانه از نظر من مشکوک است چراکه هیچ فرد انقلابی و دوستدار نظامی با توجه به صراحت نظر مقام معظم رهبری در سال‌های گذشته، اجازه چنین تعرضی را به خود نمی‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: متعرضین سفارت عربستان گرچه شاید بگویند که نظر خیری داشته‌اند اما در زمین دشمن بازی کردند و به‌هیچ‌وجه نمی‌توانند خود را دوستدار نظام معرفی کنند.

اشتری خاطرنشان کرد: حجت نظام در برابر تعرض به سفارتخانه‌ها از سال‌ها پیش تمام شده و ما بررسی این ماجرا را در تمامی ابعاد و حتی درخصوص احتمال تأخیر نیروهای حاضر در آن محل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وی جنایت آل‌سعود در اعدام شیخ نمر را اصلی‌ترین مسئله حال حاضر عنوان کرد و افزود: جنایت آل‌سعود در فرودگاه جده، جنایت در حادثه منا، جنایت در حمله به یمن و جنایت اخیر در به شهادت رساندن شیخ نمر که حرفی جز امر به معروف و نهی از منکر نداشت، اصل ماجراست ولی عده‌ای می‌خواهند این جنایات سعودی‌ را تحت‌الشعاع حمله به سفارت این کشور قرار دهند.

اشتری در پایان با ابراز تأسف از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات آل‌سعود اعلام کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت تمام با هرگونه قانون‌شکنی که توسط هر شخص و گروهی انجام شود برخورد می‌کند.


Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: