کد مطلب : 36686
خدمات پس از فروش ایران خودرو برای بازگشت مسافران نوروزی آماده می شود
تغییر آرایش ناوگان امداد خودرو ایران در روز سیزده بدر
جمعه ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹
همزمان با آمادگی خدمات پس از فروش ایران خودرو برای بازگشت مسافران نوروزی، آرایش و چیدمان ناوگان امداد خودرو ایران متناسب با شرایط بازگشت مسافران نوروزی و ترددهای روز سیزده بدر تغییر خواهد کرد.
تغییر آرایش ناوگان امداد خودرو ایران در روز سیزده بدر
 به گزارش حدیدنیوز به نقل از ایکوپرس به نقل از ارتباطات امداد خودرو ایران، مدیر عملیات و مناطق شرکت امداد خودرو ایران با اعلام این خبر گفت: همزمانی بازگشت تعدادی از مسافران نوروزی و ترددهای ویژه روز طبیعت در سیزده فروردین لزوم تغییر در آرایش و چیدمان استقرار ناوگان امداد خودرو ایران را ایجاب می کند. از این رو تمرکز ارائه خدمات امدادی از مسیرهای رفت، به مسیرهای بازگشت منتقل شده است.

رسول رمضانی با بیان اینکه بیش از 2700مرکز خدماتی ایساکو و امداد خودرو ایران تا پایان روز چهاردهم فروردین ماه به ارائه خدمات به هموطنان خواهند پرداخت، افزود: ناوگان امدادی ایران خودرو در روزهای دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم فروردین ماه، مبادی ورودی پایتخت به ویژه محور قزوین به تهران را با تمرکز بیشتر پوشش خواهد داد، ضمن اینکه مسیرهای پرتردد دیگر از جمله قم، ساوه، هراز، چالوس، فیروزکوه و سمنان به تهران نیز تحت پوشش کامل خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو قرار خواهند داشت.

رمضانی افزود: در مراکز استان ها و شهرستان ها نیز متناسب با شرایط پیش بینی شده، آرایش و چیدمان ناوگان تغییر خواهد کرد تا آمادگی کامل برای شرایط این روزها حاصل شود.

مدیر عملیات و مناطق امداد خودرو ایران اظهار کرد: در پارک ها، تفرجگاه ها و بوستان های شهر تهران که پیش بینی می شود در روز طبیعت پذیرای هموطنان باشند نیز اکیپ های موتورسوار، کوئیک سرویس، اتوکلیک و امدادپلاس مستقر خواهند شد تا در صورت نیاز به ارائه خدمات بپردازند.

رمضانی در پایان گفت: گروه صنعتی ایران خودرو طرح خدمت رسانی نوروز97 را تحت عنوان «جشنواره خدمات نوروزی سال97» از 26 اسفند آغاز کرده و تا روز 14فروردین ماه در سراسر کشور اجرا خواهد کرد. هموطنان در صورت نیاز به خدمات خودروئی می توانند با شماره تلفن 096440 تماس گرفته یا از طریق اپلیکیشن ایساکو، از این خدمات بهره مند شوند.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: