کد مطلب : 33436
فروش تندر اتومات ايران خودرو با هديه ويژه
يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۲
فروش ويژه تندر اتوماتيك با هداياي ويژه از روز يكشنبه توسط گروه صنعتي ايران خودرو آغاز خواهد شد.
فروش تندر اتومات ايران خودرو با هديه ويژه

به گزارش حدید نیوز به نقل از ايكوپرس، معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو با اعلام اين خبر گفت: شركت ايران خودرو در راستاي عمل به مسووليت هاي اجتماعي خود در پاسخ گويي به نياز اقشار مختلف هموطنان عزيز اقدام به عرضه تندر اتوماتيك با شرايط ويژه براي دو گروه از مشتريان خود كرده است.


مصطفي خان كرمي افزود: گروه اول مشترياني هستند كه به راحتي و آسايش خود در هنگام رانندگي اهميت داده و به دنبال راحتي بيشتر در ترافيك هاي شهري هستند. گروه دوم نيز مشترياني هستند كه بدليل مشكلات حركتي امكان استفاده از خودروهاي با گيربكس دستي را ندارند.


خان كرمي اظهار كرد: براي پاسخگويي به اين نياز، شركت ايران خودرو يكي از بهترين و با كيفيت ترين محصولات خود را با گيربكس اتوماتيك و با هديه ويژه ( دوونيم ميليون توماني) به مناسبت حلول ماه ربيع الاول عرضه كرده است. ضمن اينكه به منظور فراهم آوردن امكانات بيشتر براي مشترياني كه از ويلچر استفاده مي نمايند معادل هزينه، تجهيزات بالابر اتوماتيك (تا سقف دوونيم ميليون تومان) به آن ها پرداخت خواهد شد.


 وي گفت: در اين طرح براي كساني كه به صورت فوري اقدام به خريد تندر اتوماتيك مي كنند دو و نيم ميليون تومان - هزينه  تجهيزات بالابر اتوماتيك - و براي كساني كه به صورت قسطي خريد مي كنند، 800 هزار تومان علاوه بر شرايط اقساطي ويژه از سوي ايران خودرو هديه در نظر گرفته مي شود.


خان كرمي با بيان اينكه همه هموطنان مي توانند در اين طرح فروش مشاركت كنند، اظهار كرد: متقاضيان مي توانند از ساعت 10 صبح روز يك شنبه 22 آذرماه با مراجعه به نمايندگي هاي مجاز سراسر كشور و پايگاه اينترنتي ايران خودرو به خريد تندر اتوماتيك با هديه ويژه مبادرت كنند.


وي با بيان اين كه قيمت نقدي تندر اتوماتيك   471ميليون و 960هزار ريال است كه در اين طرح با قيمت نهايي 446ميليون و 960هزار ريال به فروش مي رسد، افزود: براي خريد اقساطي  اين محصول نيز مبلغ پيش پرداخت 192ميليون و 700هزار ريال تعيين شده است و زمان سرسيد چك ها 20 ماهه، شامل چهار چك پنج ماهه با سود 14 درصد و پيش پرداخت 195ميليون و 300هزار ريال و  30 ماهه شامل پنج چك شش ماهه با سود  16 درصد است.


خان كرمي با اشاره به اين كه تندر اتوماتيك مجهز به يكي از بهترين گيربكس هاي اروپايي است به نتايج ارزيابي كيفي شركت بازرسي استاندارد اشاره كرد و گفت: اين تندر ايران خودرو بهترين و ارزنده ترين خودروي اتوماتيك بازار ايران در محدوده قيمت زير 50 ميليون تومان است كه با همكاري شركت رنو و بهره گيري از فناوري اروپايي در توليد گيربكس هاي اتوماتيك توليد شده و با شرايط ويژه مورد استقبال مشتريان محترم ايران خودرو قرار گرفته است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :ایکو پرس

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: