کد مطلب : 36956
سکوت سلطانی‌فر در مورد تاج و گرشاسبی این‌بار در پیست دوچرخه‌سواری کرمان
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵
وزیر ورزش و جوانان سوالات خبرنگاران را در مورد مهدی تاج و حمیدرضا گرشاسبی سکوت کرد.
سکوت سلطانی‌فر در مورد تاج و گرشاسبی این‌بار در پیست دوچرخه‌سواری کرمان
به گزارش حدیدنیوز، مسعود سلطانی‌فر بعد از افتتاح پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیا (ص) اظهار داشت:ما  2 سال پیش که کار را شروع کردیم حدود 4100 پروژه داشتیم که نیمه تمام بود. ما سیاست را علیرغم محدومیت منابع روی این گذاشتیم که اولیویت بندی کنیم که پروژه هایی که سالهای زیادی مانده را سریعتر بهره برداری کنیم.

 
وی افزود: پروژه هایی که بهره برداری آنها طول بکشد اعتبارات و منابع دولت را هدر خواهد داد در حال حاضر 3500 پروژه اولیت دار داریم، چند استخر بزرگ، یک استادیوم 35 هزار نفره، چند استادیوم 5 هزار نفره هنوز کار دارند. امیدوارم که تا پایان دولت این پروژه‌ها به اتمام برسد. خوشبختانه پیست دوومیدانی امروز افتتاح شده و این پیست می‌تواند کمک حال ورزشکاران ما باشد.

 
سلطانی‌فر تاکید کرد: همانطور که می‌دانید در آستانه فجر چهلم هستیم، امسال تصمیم گرفتیم با وجود تهدیدات دشمن‌ فجر 40 را باشکوه تر برگزار کنیم و بر اساس قولی که دادیم می‌رویم که فجر چهلم خوبی داشته باشیم و ان شالله امیدوارم با شکوه و غیرت در کنار مردم کارنامه خدمت‌گذاری خوبی ارائه کنیم و ان شاالله این کارنامه ما مورد قبول مردم و جامعه ورزش قرار بگیرد.

 
وی در پایان در پاسخ به این سوال که تکلیف مهدی تاج و گرشاسبی تکلیفشان چه می‌شود چون این ۲ نفر منتظر تصمیم وی هستند واکنشی نشان داد و با سکوت محل افتتاح پیست دوچرخه سواری را ترک کرد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: