کد مطلب : 36883
در راستای حمایت از کودکان کار؛
کاروان مهر ایران‌خودرو برای دومین سال راهی مناطق محروم شد
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
گروه صنعتی ایران‌خودرو، در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود، برای دومین سال متوالی، هدایایی را در قالب «کاروان مهر» راهی مناطق محروم کشور می‌کند.
کاروان مهر ایران‌خودرو برای دومین سال راهی مناطق محروم شد
به گزارش حدیدنیوز به نقل از ایکوپرس، این شرکت همزمان با بازگشایی مدارس و ایام عزاداری سالار شهیدان، با مشارکت کارکنان و شبکه خدمات و نمایندگی‌های خود، تعداد پانزده هزار پکیج کیف و نوشت‌افزار را برای تحصیل کودکان کار، طی سه مرحله، راهی مناطق کم‌بهره می‌کند.

 
 

 
«کاروان مهر» که سال گذشته با تخصیص لوازم گرمایشی به مدارس مناطق محروم و سردسیر کشور، کار خود را آغاز کرد، در سال جاری، با ارسال لوازم‌التحریر به این مناطق، الفبای گرم مهربانی را سرمشق فعالیت‌های  خود قرار داد.

 
 

 
مرحله اول ارسال این هدایا، طی هفته گذشته و همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان و یاران باوفای ایشان صورت گرفت و در روز جاری نیز نزدیک به 3500 بسته لوازم‌تحریر و کیف به این مناطق ارسال شد.

 
 

 
گفتنی است، اجرای کمپین کاروان مهر در گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت صورت گرفته است. این اقدام با همکاری شرکت ایران‌خودرو و پرسنل شرکت‌های زیر مجموعه همچون ساپکو و ایساکو اجرایی شد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: