کد مطلب : 36829
با حضور شهردار و مسئولان مشهد و استقبال بالاي بازديدكنندگان،
غرفه ايران خودرو در نمايشگاه بين المللي خودرو مشهد آغاز به كار كرد
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱
غرفه گروه صنعتي ايران خودرو در هجدهمين نمايشگاه خودرو، قطعات و صنايع وابسته مشهد با حضور شهردار این شهر در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي آغاز به كار كرد.
غرفه ايران خودرو در نمايشگاه بين المللي خودرو مشهد آغاز به كار كرد
به گزارش حدیدنوز به نقل از ايكوپرس،‌ در اين نمايشگاه 25 نمايندگي منتخب گروه صنعتي ايران خودرو از سه استان خراسان شمالي، رضوي و جنوبي محصولات ايران خودرو را به نمايش گذاشته اند.

 
دنا پلاس، پارس اتوماتیک، اچ 30کراس، سمندای اف7 پایه گازسوز،207 اتوماتیک و سورن از جمله محصولات ایران خودرو است که در هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد به نمایش درآمده است.

 
نماينده گروه خودروسازي هايما كه محصولات آن برای بازار ایران در پايگاه ايران خودرو خراسان به توليد مي رسد در غرفه ايران خودرو حضور دارد. هایما اس7 توربوشارژ اتوماتیک و هایما اس5 در این بخش از غرفه ایران خودرو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

 
نمایندگی مرکزی شركت توليد خودروهاي سفارشي ايران خودرو (آپكو) در شهر مشهد اقلام آپشن محصولات ايران خودرو را به نمايش گذاشته است. در این غرفه سه محصول آپشنال اچ 30 کراس، 207 و هایما اس.7 در معرض دید عموم قرار گرفته است.

 
مديريت ارتباط با مشتري نيز در غرفه ايران خودرو پاسخگوي مراجعين و بازديدكنندگان است. فعالیت های ایران خودرو در حوزه مسئولیت های اجتماعی نیز در بخشی از غرفه ایران خودرو به بازدیدکنندگان معرفی می شود. 

 
اين نمايشگاه تا روز جمعه نوزدهم مردادماه ادامه خواهد داشت.

 
نمايندگي هاي ايران خودرو از ساعت 17 تا 23 در سالن مولوي پذيراي بازديدكنندگان هستند.

 
 

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: