کد مطلب : 36577
پیام تسلیت روحانی در پی سقوط هواپیمای مسافربری
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۶
در پی سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمایی مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران-یاسوج حسن روحانی رئیس جمهور، در پیامی این سانحه بسیار تلخ را که منجر به جان باختن عده‏ای از هموطنان عزیز شد، تسلیت گفت.
پیام تسلیت روحانی در پی سقوط هواپیمای مسافربری
به گزارش حدیدنیوز، در پی سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمایی مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران-یاسوج حسن روحانی رئیس جمهور، در پیامی این سانحه بسیار تلخ را که منجر به جان باختن عده‏ای از هموطنان عزیز شد، تسلیت گفت.

در پیام روحانی آمده: سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج که منجر به جان باختن عده‏ای از هموطنان عزیز ما شد، باعث تأثر فراوان گردید.

 
    در همین رابطه:

    پیام رهبر انقلاب در پی سقوط هواپیمای مسافربری

 
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‌‏های داغدیده، این مصیبت را به ملت ایران تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد منّان برای جان باختگان این حادثه، رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر و پاداش فراوان الهی مسألت دارم.

 
    در همین رابطه:

    پیام تسلیت پوتین برای سقوط هواپیما در سمیرم

 
لازم است وزیر راه و شهرسازی بر اساس قانون سازمان هواپیمایی کشوری با حضور و تشکیل ستاد بررسی سانحه در این سازمان؛ ضمن مدیریت، پیگیری و انجام هماهنگی های لازم برای خدمات اورژانسی و امدادی توسط دستگاههای ذیربط، علل این حادثه را سریعاً گزارش نماید و تمام اقدامات لازم برای پیشگیری از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار به عمل آید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: