کد مطلب : 36315
حضور ساپكو با جديدترين دستاوردها در نمايشگاه بين المللي قطعات
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
دوازدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو در حالي كار خود را از 22 آبان ماه آغاز مي‏كند كه شركت ساپكو همچون سال هاي گذشته همراه با 110 تامين كننده خود در آن حضوري پررنگ دارد.
حضور ساپكو با جديدترين دستاوردها در نمايشگاه بين المللي قطعات
 به گزارش حدیدنیوز به نقل از به نقل از روابط عمومي ساپكو، در نمايشگاه دوازدهم كه با حضور 570شركت داخلي و 510شركت خارجي از 25كشور به عرصه رقابت تنگاتنگ شركت هاي سازنده داخلي و شركت كنندگان خارجي تبديل شده است، ساپكو در فضايي به وسعت 4800متر مربع با نمايش فيزيكي 16مگاماژول خودرو و نمايش مجازي و اينفوگرافي آنها و تشريح سيستم ارزيابي جامع سازندگان كه شامل معيارهاي هفتگانه ارزيابي سازندگان داخلي است، در غرفه خود پذيراي علاقمندان خواهد بود.

 
 
ارائه پروژه هاي كاهش هزينه و دستاوردهاي شركت در حوزه بسته بندي و معرفي آخرين دستاوردها در زمينه سفارش گذاري از برنامه هاي معاونت برنامه ريزي ساپكو در اين نمايشگاه است. معاونت اقتصادي نيز با هدف تعامل با مشتريان و تامين كنندگان و بروزآوري اطلاعات صادراتي سازندگان در قالب اظهارنامه هاي توان صادراتي در اين نمايشگاه حضور مي يابد.

 
 
معاونت مهندسي و ساخت ديگر بخش ساپكو در اين نمايشگاه است كه امسال با ارائه مباحث جديد خودرو به بازديدكنندگان، آنها را با مفاهيم جديد آشنا ساخته، به معرفي موتورهاي EF7-NA، EF7-TC و EFD و تشريح عملكرد آنها براي بازديدكنندگان مي پردازد.

 
 
همچنين در نمايشگاه امسال از دو عنوان كتاب جديد انتشارات ساپكو در حوزه كاتاليست هاي خودرو و تضمين كيفيت رونمايي خواهد شد.

 
 
شركت ساپكو در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو در سالن 40 و 44 (خليج فارس) به مدت چهار روز با معاونت هاي اقتصادي، منابع انساني، مهندسي و ساخت، كيفيت، برنامه ريزي، خريد و امور سيستم ها از ساعت 9 تا 17 پذيراي بازديدكنندگان خواهد بود.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: