کد مطلب : 4110
حدود اسلامی در ورزش
یک طلبه
يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۹
حدود اسلامی در ورزش
به گزارش سرویس وبلاگستان حدیدنیوز، حاج مهدی در وبلاگ یک طلبه نوشت:

وقتی یک قهرمان ورزشی از دست دادن با عروس خانواده سلطنتی انگلیس خودداری میکند معنایش همان ثبات مواضع جمهوری اسلامی در امور بین المللی است و باید این قهرمان را به حق پهلوان نامید... 

کرم زاده قهرمان پرتاب دیسک

جمهوری اسلامی قرار نیست فقط پسوند اسلامی را یدک بکشد. مثل خیلی از کشورهای عربی که اسما مسلمان هستند اما رسما دست کفار را از پشت بسته اند. انقلاب ما همانگونه که تغییرات عظیمی در ادبیات سیاسی دنیا بوجود آورد، در سایر عرصه های بین المللی هم باید رسالت انقلابی خود را به نحو احسن انجام دهد.

در این میان نمایندگان کشور نقش بسزایی در رسیدن به این هدف را ایفا میکنند. همانطور که یک دیپلمات کشور اصول و قواعد اسلامی را هرگز نباید زیرپا بگذارد قهرمانان و هنرمندان هم باید به احترام مردمی که نماینده آنها هستند خود را پایبند به این اصول بدانند. وقتی یک قهرمان ورزشی از دست دادن با عروس خانواده سلطنتی انگلیس خودداری میکند معنایش همان ثبات مواضع جمهوری اسلامی در امور بین المللی است و باید این قهرمان را به حق پهلوان نامید. 

قهرمان کشور عروس ملکه انگلیس

الغرض: مسئولین وزارت عریض و طویل ورزش و جوانان تدبیری بیاندیشند که در همه عرصه های ورزشی حدود اسلامی کاملا رعایت شود تا دیگر عوامل پخش زنده صدا و سیما مجبور نشوند صحنه های دست دادن کشتی گیران ایرانی با داور زن را سانسور کنند.


داور زن در مسابقات کشتی

پ.ن: مقصر کشتی گیران نیستند. بلکه باید وزارت ورزش با هماهنگی قبلی مانع از داوری زنان در مسابقات کشتی گیران ایرانی شود.

لطفا آن عده روشنفکران که فورا زیر اینگونه پستها کامنت میگذارند که « قیمت گوجه بالا رفته و شلغم گران شده است. گیر دادن به اینها چه فایده ای دارد » بدانند که اثبات شی نفی ماعدا نمیکنه.

و السلام علی من تبع الهدی

Share/Save/Bookmark

رها
۱۳۹۳-۰۲-۳۰ ۱۱:۲۲:۰۵
برای ورزشکاره متاسفم
mrd
۱۳۹۲-۰۱-۲۷ ۲۱:۰۳:۱۱
لابد تقصیر ورزشکاراس که خاتمی و احمدی نژاد هم به نامحرم دست دادن و بغلشون کردن!!!!
عجمم نه عرب
۱۳۹۲-۰۱-۰۹ ۱۳:۰۶:۵۷
روزگاری شهر ما ویران نبود!دین فروشی اینقدر ارزان نبود!صحبت موسیقی و عرفان نبود!دختران را بی حجابی ننگ بود!رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود!...اینک اما...پشت پا بر دین زدن آزادگیست!حرف حق گفتن عقب افتادگیست!آخر ای پرده نشین فاطمه(س)!کی رسی برداد دین فاطمه!"اللهم عجل لولیک الفرج"
۱۳۹۱-۱۱-۱۹ ۱۳:۰۹:۳۳
گم شو خر متحجر
۱۳۹۱-۱۱-۱۶ ۱۱:۲۹:۱۷
ترا بخدا دست از سر مردم بردارید..............
مهدی
۱۳۹۱-۱۱-۱۳ ۰۱:۵۶:۳۲
همین قدر میدونم که دستورات الهی در دین اسلام محدودیت زمانی و مکانی نداره و با درست اجرا شدنش این خود انسان ها هستند که نفعشو می برند.
یکی از دوستان قسم خورده که با دست دادن تحریک پذیری امیال جنسی به وجود نمی یاد. چرا قسم بی خود؟
این به افراد مختلف و میل جنسی اونها بستگی داره؟
یکی دست ندادن به نا محرم را امل بازی میدونه!
اگر همین اروپایی ها وفتی که در دوران وحشی خودشون به سر می بردند تو حاضر بودی رفتارهای اونها رو تقلید کنی؟ حالا که از لحاظ علمی پیشرفت کردند فکر میکنی همه چیز ما باید مثل اونها باشه. حتی از نظر اخلاقی هم از اونها تقلید کنیم.
این درست نیست.
ali
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۲۰:۴۴:۳۶
برای جلوگیری از کاغذبازی میتونیم زنهای داور رو قبل از مسابقات ترور کنیم ثواب هم داره
ایمانه
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۱۷:۳۲:۴۵
قهرمانان ماتوخانوادهاشون خوبم نکته های معنوی رویادگرفتن امامتاسفانه این خانواده فدراسیون هستش که این چیزهارواموزش نمیده من خودم تویکی ازباشگاه های معروف اصفهان بدمینتون کارمیکنم بایدبیاییدوببینیدکه هیچ نکته ای روبه مااموزش نمیدن...
۱۳۹۱-۱۰-۲۲ ۰۳:۳۷:۱۶
ببخشید اگه شما از ییش خدا اومدید و نعوذ بالله ییامبری بگو ما هم بدونیم. اگه فقط یه کم در مورد دین حق بدونیم میفهمیم که رابطه نامشروع داشتن با نامحرم حرامه .چه با نامحرم دست داده بشه چه نگاه طولانی و با قصد لذت باشه و چه خدای نکرده...
در ضمن چیزی رو که ازش اطلاع کافی نداریم بهش قسم نخوریم.کفاره داره
tohid
۱۳۹۱-۱۰-۲۰ ۰۰:۱۰:۲۲
اتفاقا بی فرهنگی اینه که جلوی دوربین های رسانه های بزرگ جهان امل بازی در بیاریم و با جنس مخالف دست ندیم!!
بابا به خدا کسی با دست دادن تحریک نمیشه
مهدی
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۲۳:۲۵:۴۹
چه عجب بالاخره یکی هم دلش به حال دینش سوخت.
saeed
۱۳۹۱-۱۰-۰۵ ۱۳:۰۳:۴۴
این هایی که حدود اسلامی را رعایت نمی کنند در خانواده به آنها آموزش داده نشده است و روند آموزشی در مدارس نیز بسیار ناقص و نادرست اعمال می شود و فدراسیون که دیگر هیچ اصلا نمی توان حرف زد، چه چیزی در فدراسیون ها رعایت می شود که این چیزها رعایت و هماهنگ شود ..... آنهایی هم که می گویند گوجه و سبزی و نون گرون شده این ول کن ... بدانند یک بار بنی اسراییل به خاطر همین گوجه و سبزی و نون که نداشتن تا بخورن مورد لعن خدا قرار گرفتند و بسیاری نعمت های دیگه ازشون گرفته شد(سوره بقره) ..... و هر که گناهان کوچک را نادیده بگیرد همان گناه برایش گناه کبیره محسوب می شود ..... سعی کنیم درست زندگی کنیم یعنی با خدا و اصول خداوندی .....
naser
۱۳۹۱-۱۰-۰۳ ۰۲:۰۰:۰۵
حدود اسلام در ورزش نه جانم
بلکه حدود عقل تو در هستی
۱۳۹۱-۱۰-۰۳ ۰۱:۴۰:۳۳
amir jan gol gofti
amir
۱۳۹۱-۱۰-۰۲ ۱۱:۵۰:۴۹
به چه چیزایی گیر میدید. اگه خیلی مسلمونی برو درباره "در آکادمی فوتبال باشگاه پرطرفدار چه می گذرد؟/تجاوز،چاقوکشی و ..." بخون و درباره اون صحبت کن.
۱۲

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: