کد مطلب : 18062
لغو کنسرت بدون مجوز آقای خواننده
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۰
کنسرت «بنیامین بهادری» خواننده پاپ که بدون دریافت مجوز قصد داشت در کرج به روی صحنه برود لغو شد.
به گزارش حدیدنیوز به نقل از فارس، «بنیامین بهادری» خواننده پاپ که قطعات موسیقی غیر مجازی در فضای مجازی و اینترنت پخش کرده است قصد داشت با دریافت نکردن مجوز در کرج به روی صحنه برود.

کنسرت بنیامین بهادری با وجود فروش بلیت که بدون اجازه ارشاد صورت گرفته است و همچنین دریافت نکردن مجوز اجرای صحنه‌ای قرار بود روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفندماه در تالار گل (پارک شهید چمران) استان البرز برگزار شود.

«محسن رجب پور» مدیر برنامه دو گروه موسیقی آریان و بنیامین بهادری در مصاحبه‌ای اینگونه اظهار نظر کرده است: این روزها بنیامین در صف پرتراکم کنسرت‌ها قرار داشت و بالاخره پس از سه هفته انتظار مجوز کنسرت کرج صادر شد.

مدیرعامل ترانه شرقی درباره کنسرت‌های نوروزی بنیامین بیان کرد: امسال این هنرمند در ایران برنامه ندارد و از یکم فروردین آماده تورهای نوروزی در خارج از کشور می‌شود.

اما سایت رسمی این خوانننده در خبری با عنوان اینکه کنسرت بنیامین در کرج برگزار نمی‌شود آورده است:

کنسرت بنیامین در تاریخ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ به دلیل عدم دریافت کلیه مجوزهای قانونی توسط برنامه گزار در روز جمعه برگزار نخواهد شد. برنامه‌گزار علی رغم دریافت مجوز از اداره ارشاد تهران و استان البرز بدلیل مشکلات زمانی در اخذ مجوزهای دیگر (شورای تامین استان، اماکن نیروی انتظامی و ... ) این برنامه را برگزار نخواهد کرد.

لذا ضمن پوزش و عذرخواهی از شما هنردوستان گرامی به اطلاع می رساند کلیه کسانی که از مراکز بلیط فروشی بلیط خود را تهیه کرده‌اند می‌توانند به انها مراجعه نمایند و با ارائه بلیط خود، هزینه آن را دریافت و پس بگیرند.

مدیرعامل ترانه شرقی همچنان به دریافت مجوز از سوی ارشاد تاکید می‌کند و این در حالی است که شنیده‌ها حاکی از آن است که هنور مجوزی از سوی ارشاد برای این اجرا صادر نشده است.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: