کد مطلب : 36675
مديرمسئوليت پذيري اجتماعي ايران خودرومطرح كرد:
ضرورت جوانگرايي در صنعت خودرو
سه شنبه ۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
مدير مسئوليت پذيري اجتماعي ايران خودرو ، انتشار كتاب گزارش عملكرد پايدار و مسئوليت هاي اجتماعي ايران خودرو را داراي گستره عظيم تري دانست و گفت:با توجه به رویکرد و نگاه مسئولانه وزیر صنعت، معدن و تجارت نسبت به حوزه اجتماعی، این آئین بهانه اي براي توجه به موضوع اجتماعي در صنعت خودرو و در سطح بالاتر، حوزه وزارت صنعت و معدن قلمداد مي شود كه پيش از اين با وجود اهميت زياد كم تر مورد توجه بوده است .
ضرورت جوانگرايي در صنعت خودرو
به گزارش حدیدنیوز به نقل از ايكو پرس، نادره رضايي در مراسم رونمايي ازرونمايي گزارش عملكرد پايدار و مسوليت اجتماعي شركت ايران خودرو درسال 95 با بيان اين مطلب، تثبيت موضوع مسئوليت هاي اجتماعي درساختار گروه صنعتي ايران خودرو را اتفاق مباركي دانست و عنوان کرد: اين اتفاق براي نخستين بار در صنعت خودروسازي و صنایع کشور با رویکردی ساختارمند در این سطح روي داده است.

 
او با تاکید بر ضرورت جوان گرايي درصنعت خودرو اظهار کرد: بايد جوانان متعهد و متخصص ايراني گام به گام مسير موفقيت را طي كرده تا به عنوان نسل جديدي از مديران به كشور خدمت کنند.

 
مشاور اجتماعی وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: مسئوليت هاي اجتماعي تنها به دنبال انجام كارهای مسئولانه و عام المنفعه از درآمد حاصله از فعاليت ها نيست بلكه به دنبال ترويج عملكرد پايدار در كسب و كار نوين است.

 
او كتاب "گزارش عملکرد پایدار و مسئوليت هاي اجتماعي شرکت ایران خودرو" را نخستين كتاب در صنعت خودرو، براساس استاندارد جهانی   (G.R.I)و حاصل اقدامات مسئولانه مجموعه ايران خودرو دانست و اذعان کرد: بايد براي استمرار اميد و ايجاد اعتماد بيشتر در ميان مردم عملكرد بخش هاي مختلف به جامعه منعكس شود.

 
مدير مسئوليت پذيري اجتماعي ايران خودرو گفت:‌ همه مسئول هستيم که هر فعاليتي که انجام مي دهيم، به بهترين شكل و مسئولانه باشد تا با تلاش جمعي، اتفاقات مثبت و خوبي را براي كشور رقم بزنيم.

 
او با بيان اين كه رسانه ها چشمان بيدار و ديده بان جامعه هستند، آنها را در امر شفاف سازی متعهد و صبور خواند و اظهار کرد: از رسانه ها مي خواهم تا با انعكاس دقیق واقعیات و مزيت هاي اقدامات مسئولانه در وجه اجتماعي، اقتصادي و زيست محيطي موجب ترويج آن در سطح جامعه شوند.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: