کد مطلب : 36738
ازسوي ايكاپ:
روش های متنوع فروش پژو 508 اجرا می شود
شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲
شركت ايكاپ جهت پاسخگویی به نیاز تمامی مشتریان، فروش محصول پژو 508 جي تي لاين (GT Line )را با روش های متنوع و با مدل 2017 در روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت آغاز مي كند.
روش های متنوع فروش پژو 508 اجرا می شود
 به گزارش حدیدنیوز به نقل از ايكو پرس ، محمد رضا معتمد مدير عامل شركت ايكاپ با بيان اين مطلب گفت : اين شركت که از سال گذشته، تولید محصول جدید پژو 2008 را آغاز کرده است، با معرفی محصول پژو 508، در حقیقت به دنبال توسعه بازار و ارایه محصولات روز در بخش های مختلف بازار است که  اين امر می تواند انتظارات مختلف جامعه را برای در اختیار داشتن خودروهای ایمن، دوستدار محیط زیست ، با کیفیت و با قدرت برآورده نماید.

 
وي با اشاره به  شرایط فروش جدید این محصول و ایجاد تنوع در روش های پرداخت درراستاي رضايت مشتريان افزود : در شرايط جديد فروش  اقساطي پژو 508 ، پیش پرداخت در این شیوه از 79 میلیون تومان تا 134 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و مدت بازپرداخت اقساط و نیز تعداد چک ها متنوع تر از شرایط قبل خواهد بود

 
معتمد تاكيد كرد : به  عبارت ديگر مدت بازپرداخت از 12 ماه تا 24 ماه انعطاف خواهد داشت. ضمن اینکه برای بازپرداخت اقساط با چک، اعتماد ارزشمند آنها ، ضمانت تلقی می شود  . همچنین رنگ‌ های قابل ارایه در طرح فروش پژو 508 سفید، نقره ای مشکی، خاکستری و ذغالی خواهد بود.

 
مدير عامل ايكاپ افزود:  خودروی مورد نظر با موعد تحویل 30 روزه است و متقاضیان در صورت تکمیل مبلغ اولیه می توانند در زمان ارایه شده،  خودروی خود را تحویل بگیرند.

 
یادآور می شود فروش نقدی این محصول ساعت ١٠صبح روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت  در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرسesale.ikco.ir انجام می شود. همچنین مشتریان می توانند برای خرید این محصول به صورت اقساطی به 800 نمایندگی ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: