کد مطلب : 35701
نشریه «هیل» منتشر کرد؛
سر بریده شده ترامپ در دست خانم مجری تلویزیون! +عکس
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
مجری شبکه تلویزیونی «سی‌ان‌ان» به‌دلیل انداختن عکسی با ماکتی از سر بریده ترامپ، از کارش اخراج شد.
سر بریده شده ترامپ در دست خانم مجری تلویزیون! +عکس
به گزارش حدیدنیوز به نقل از نشریه «هیل» چاپ کنگره آمریکا،  «تایلر شیدلز» عکاس مشهور آمریکایی عکسی از «کتی گریفین» کمدین و تهیه کننده آمریکایی منتشر کرده در حالی که گریفین ماکتی از سر بریده و خونین «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را به دست گرفته است.

شیدلز بابت این عکس هیچ عذرخواهی‌ای نکرده و در ویدئویی که منتشر کرده، با اشاره به اینکه وقتی کسی کار هنری می‌کند، باید از آن کار دفاع کند، در پاسخ به سؤالی که درباره عواقب شیرینی‌کاری او با انداختن این عکس از سر بریده ترامپ در دست گریفین مطرح شد، گفت که نمی‌تواند خودش را سانسور کند.چنین پاسخی از سوی شیلدز در تضاد کامل با پاسخی بود که گریفین داد. این بازیگر آمریکایی چند ساعت بعد از انتشار این عکس در وب‌سایت «TMZ» و میان موجی از خشم از سوی افرادی مانند «چلسی کلینتون» فرزند «بیل کلینتون» رئیس جمهور اسبق آمریکا و «میت رامنی» جمهوری‌خواه آمریکایی، پیامی برای عذرخواهی بابت این عکس منتشر کرد و نوشت: التماس می‌کنم مرا ببخشید.

رئیس جمهور آمریکا نیز انتشار این تصویر مسخره از سر بریده خود در دست گریفین را «بیمارگونه» توصیف کرد و گفت گریفین باید از خودش شرمنده باشد.

«ملانیا ترامپ» همسر رئیس جمهور آمریکا نیز در واکنش به این عکس، آن را ناراحت کننده توصیف کرد و سلامت روانی گریفین را زیر سؤال برد.

عکاس 35ساله این عکس جنجالی نیز که به‌خاطر تولید عکس‌های شوک‌آور شهرت دارد، در واکنش به تمام این جنجال‌ها گفت: می‌خواهم فقط به خانه بروم و بستنی‌ام را بخورم و بعد پنهان شوم.

به‌دنبال انتشار این عکس بود که شبکه تلویزیونی «سی‌ان‌ان»، آن را «تنفر برانگیز و توهین آمیز» توصیف و همکاری خود را با گریفین قطع و او را اخراج کرد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: