کد مطلب : 32821
بازار بکر ایران در انتظار محصولات سنگاپوری
پنجشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۶
نماینده شرکت انکال سنگاپور گفت: بازار ایران برای فعالیت های اقتصادی در حوزه نفت و گاز بسیار دست نخورده است و صنعتگران سنگاپوری بسیار مشتاق به گسترش همکاری با شرکت های تجاری ایرانی در صنعت نفت و گاز هستند.
بازار بکر ایران در انتظار محصولات سنگاپوری
به گزارش  روابط عمومی وزارت نفت، شرکت بین المللی انکال که شعب مختلفی در کشورهای کانادا، سنگاپور و چین دارد، امسال برای اولین بار در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت کرده است.

وی از ابراز علاقه بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی نمایشگاه در دو روز گذشته اظهار شگفتی کرد و خاطره حضور در ایران را بسیار به یاد ماندنی دانست.

به گفته وی، رابطه با ایران دارای ظرفیت های بسیاری در صنعت نفت و گاز است که با رفع تحریم های غرب علیه ایران می توان به اندازه کافی از این پتانسیل ها بهره گیری کرد.

وی در مورد امضای توافق نهایی ایران و کشورهای گروه ٥+١ ابراز امیدواری کرد و گفت: به نظر من رفع تحریم ها به کسانی که علاقه به ایجاد ارتباط با ایران دارند فرصت خواهد داد تا در عرصه های مختلف، فعالیت خود را شروع کنند.

وی بازار ایران را بسیار بکر دانست چرا که شرکت های بسیار اندکی از سنگاپور در آن مشغول به فعالیت هستند و اظهار داشت: شرکت های بزرگ ایرانی از جمله شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی حفاری ایران علاقه مندی خود را برای خرید محصولات و خدمات این شرکت اعلام کرده اند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عصر روز گذشته(چهارشنبه)با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس و بیژن زنگنه وزیر نفت با شعار تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی آغاز بکار کرد.

در نمایشگاه امسال بیش از هزار و ٢٠٠ شرکت داخلی و ٦٠٠ شرکت خارجی از ٢٩ کشور در فضایی به وسعت ٥٠ هزار متر مربع حضور دارند.

در بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هیئتهای تجاری و اقتصادی نروژ و لهستان و کشورهایی همچون ایتالیا، چین، آلمان، امارات متحده عربی، هند، ترکیه، روسیه، فرانسه، بلژیک، انگلستان، سنگاپور، موناکو، کره جنوبی، اوکراین، اسپانیا، اتریش، قزاقستان، سوئیس به صورت شرکت یا پاویون حاضر شده اند.

نمایشگاه یادشده تا ١٩ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران دایر است.


Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: