کد مطلب : 36827
با اجراي رويكردهاي بهبود و براساس نتايج ارزيابي خدمات پس از فروش ايران خودرو:
دفتر منطقه اي مشهد جزو سه منطقه اول کشور است
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸
ايساكو در سال 96 مقام اول خدمات پس از فروش را درميان شركت هاي عرضه كننده خدمات كسب كرد كه در اين ميان دفتر منطقه اي مشهد با بيشترين رشد نسبت به سال قبل از آن، جزو سه منطقه اول ايران خودرو قرار گرفت.
دفتر منطقه اي مشهد جزو سه منطقه اول کشور است
به گزارش حدیدنیوز به نقل از  ایکو پرس، مدير دفتر منطقه اي ايساكو در مشهد در حاشيه برگزاري نمايشگاه بين المللي خودرو اين شهر با بيان اين مطلب اضافه كرد: در آخرين سنجش و ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران از رضايت مشتريان خدمات پس از فروش در خرداد ماه 97 نيز، مشهد جزو سه منطقه اول كشور بوده است.

 
سعيد منيريان افزود:‌ در منطقه خراسان علاوه بر شبكه گسترده و توانمند نمايندگي هاي فروش و خدمات پس از فروش و فروشگاه هاي مجاز ايساكو،‌ از ظرفيت هاي منطقه اي مانند پايگاه توليدي ايران خودرو خراسان، دفتر منطقه اي ساپكو و امدادخودرو براي بهبود خدمات رساني به مشتريان و افزايش رضايت آنان بهره مي بريم.

 
وي سهم بازار دفتر منطقه اي مشهد در سطح كشور در حوزه هاي مختلف فروش و خدمات پس از فروش با 69 نمايندگي فروش و 70 فروشگاه مجاز را حدود 8 درصد دانست. اين سهم شامل سه استان خراسان شمالي،‌ رضوي و جنوبي است.

 
مدير منطقه اي ايران خودرو در مشهد پروژه سفارشي سازي تجارب مشتريان را از جمله اقدامات موفق و موثر در بهبود كيفيت خدمات به مشتريان در منطقه مشهد برشمرد و گفت: براساس نتايج اين پروژه، بهبود در حوزه نيروي انساني شاغل در شبكه در دستور كار قرار گرفته و درحال حاضر با گذشته نزديك به يك سال از اجراي برنامه بهبود و برگزاري دوره هاي آموزشي،‌ 95 درصد الزامات آموزشي را در شبكه جاري سازي كرده ايم.

 
منيريان با بيان اين كه 18 درصد از خاك ايران تحت پوشش دفتر منطقه اي مشهد است، ارتقا و بهبود كيفيت خدمات را از برنامه هاي سال جاري دانست و گفت: امسال به عنوان جايگزين توسعه شبكه، به دنبال فعال سازي  ظرفيت هاي خالي شبكه و بهبود كيفيت ارايه خدمات به مشتريان هستيم و با طرح هايي چون توسعه پايلوت هاي ارايه خدمت به خودروهاي جديد گروه، ‌نظارت و پايش مستمر هزينه هاي خدمات در شبكه و توسعه سيستم رسيدگي به درخواست هاي مشتريان در نمايندگي ها به دنبال دستيابي به اهداف تعيين شده هستيم.

 
گفتني است،‌ نمايشگاه خودرو و قطعات و صنايع وابسته مشهد از دیروز شانزدهم مرداد به مدت چهار روز در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي اين شهر برپا است. گروه صنعتي ايران خودرو با همت و حضور 25 نمايندگي منتخب در استان خراسان آخرين دستاوردهاي خود را به نمايش گذاشته است.

 
علاوه بر نمايندگان ايران خودرو، شركت هاي آپكو و گروه هايما نيز در سالن ايران خودرو محصولات خود را در معرض ديد عموم قرار داده اند.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: