کد مطلب : 26152
در تهران استقلالی متفاوت را می‌بینید
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۵
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به بازیکنانم گفته بودم نباید گل دوم را بخوریم اما بی‌دقتی کردیم.
به گزارش حدیدنیوز به نقل از سایت باشگاه استقلال، اجازه بفرمایید من اول به دو تیم تبریک بگویم به خاطر این مسابقه زیبا و البته به تیم سئول هم بابت این پیروزی تبریک می گویم . ما نیمه اول را باختیم اما نیمه نهایی در تهران برگزار می شود . با توجه به کیفیت بازی شاگردانم به هیچ وجه ناامید نیستیم . من به آنها خسته نباشید می گویم . تا قبل از گل اول همه چیز در اختیار ما بود و ما بر خلاف جریان بازی گل خوردیم . من به شاگردانم تاکید کرده که نباید گل دوم را بخوریم اما بی دفتی کردیم .

ما یکی از هدف هایمان این بود که در این مسابقه گل بزنیم و خیلی هم برای این موضوع تلاش کردیم . بازی در تهران شرایط خاص خودش را دارد اما ما ناامید نیستیم . ما ۱۴ روزه که از ایران خارج شدیم و شاگردان من در این مدت از خانواده هایشان دور بودند . کنفدراسیون می توانست برنامه ریزی بهتری داشته باشد اما به هر حال به تهران بر می گردیم و از نظر روحی و جسمی تیم را ریکاوری خواهیم کرد و مطمئن باشید که در تهران یک استقلال متفاوات و هجومی را مشاهده خواهید کرد

درباره دو بازیکنی که امروز در تیم ما دو اخطاره شدند و بازی برگشت را از دست دادند باید بگویم که ما مهره های جانشین خوبی داریم و بدون تردید در تهران بهتر بازی می کنیم.

قلعه‌نویی افزود:کنترل بازی دست ما بود تا قبل از اینکه گل بخوریم چند کرنر هم بدست اوردیم و یکی دو فرصت گل هم داشتیم اما متاسفانه گل خوردیم . برای بازی برگشت امیدوار هستیم و با کمک یکصد هزار هوادار استقلالی به امید خدا سئول را شکست خواهیم داد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: