کد مطلب : 36782
از شنبه دوم تيرماه آغاز مي شود:
مرحله سوم فروش قطعی محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳
گروه صنعتي ايران خودرو همزمان با آغاز فصل تابستان و به منظور تامين نياز مشتريان و بازار ، مرحله سوم فروش قطعی محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر را از روز شنبه دوم تيرماه به اجرا مي گذارد. نام نويسي تا زمان تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.
مرحله سوم فروش قطعی محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر
 به گزارش حدیدنیوز به نقل از ايكوپرس، در اين طرح خودرو هاي پر طرفدارايران خودرو از جمله خانواده محصولات پژو 405، پژو 206، پارس، سمند و رانا با موعد تحويل مهر تا اسفند 97 عرضه شده است. قيمت محصولات در اين طرح قطعي و پرداخت آن در دو مرحله خواهد بود.  واريز وديعه دوم اين طرح مشاركت در توليد، يك ماه پس از نام نويسي از اول تا دهم مردادماه97 تعيين شده است.

 
برمبناي اين گزارش، به منظور حفظ حقوق مشتريان واقعي محصولات و جلوگيري از سوءاستفاده برخي واسطه ها و سودجويان، در طرح پيش فروش قطعي دو مرحله اي صلح قرارداد و خريد انصرافي امكانپذير نبوده و خودرو به شخص ثبت نام كننده تحويل داده خواهد شد.

 
مجاز بودن هر كد ملي براي نام نويسي صرفا يك دستگاه خودرو و ثبت نام مشتريان حقيقي از ديگر اهرم هاي نظارتي ايران خودرو براي حفظ حقوق مشتريان واقعي در اين طرح است.

 
متقاضيان مي توانند از ساعت 11 صبح روز شنبه دوم تيرماه به پايگاه اينترنتي فروش محصولات ايران خودرو به نشاني  esale.ikco.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام كنند.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: