کد مطلب : 36231
بیک‌زاده: تا نیم فصل سرگردان شدیم
يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: من از علی کریمی ناراحت نیستم چون مربیگری سلیقه‌ای است اما حداقل باشگاه حق و حقوق ما را بدهد.
بیک‌زاده: تا نیم فصل سرگردان شدیم
به گزارش حدیدنیوز ، هاشم بیک‌زاده در خصوص اینکه ظاهرا در لیست علی کریمی برای نفت تهران قرار ندارد، گفت: من مشکلی از این بابت ندارم و از علی کریمی هم ناراحت نیستم اما فقط یک نفر تکلیف ما را روشن کند چون تیم‌ها همه بسته شده‌اند و ما سرگردان و بلاتکلیف شدیم.

 
وی افزود: جواب خانواده ما را چه کسی می‌دهد. ای کاش زودتر اطلاع می‌دادند تا تکلیف نقل وانتقالات روشن نمی‌شد و ما می‌توانستیم به تیم دیگری برویم. من از فدراسیون فوتبال می‌خواهم فکری به حال این مسئله کند یا تبصره‌ای برای بازیکنان نفت بگذارد چون وقتی یک مربی بعد از 5 هفته می‌آید و بازیکن را نمی‌خواهد آن بازیکن باید چه کاری انجام دهد؟به نظرم فدراسیون به این اتفاقات ورود کند.

 
مدافع نفت تهران تاکید کرد: مربیگری سلیقه‌ای است و همانطور که یک روز حمید درخشان ما را خواست علی کریمی آمده و اعلام کرده به ما نیاز ندارد ولی حداقل حق و حقوق ما را بدهند تا همه جوره ضرر نکنیم. متاسفانه با این شرایط باید بیرون بنشینیم و تا نیم‌فصل صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد که این موضوع ناراحت کننده است.

منبع: فارس

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: