کد مطلب : 13326
تغییر کتب سوم ابتدایی و اول راهنمایی
يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۶
کتا‌ب‌های پایه سوم ابتدایی و اول راهنمایی در سال تحصیلی آینده تغییر خواهد کرد
به گزارش حدید نیوز به نقل از فارس: وزیر آموزش و پرورش گفت: کتا‌ب‌های پایه سوم ابتدایی و اول راهنمایی در سال تحصیلی آینده تغییر خواهد کرد.

حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با یک‌هزار فرهنگی شهرستان‌های گرمسار، آرادان و ایوانکی که در دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار برگزار شد، با بیان اینکه بهترین انسان‌های کشور در آموزش و پرورش مشغول به کار هستند، اظهار داشت: تمام گفتمان‌های آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنیادین تغییر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه کتا‌ب‌های پایه سوم ابتدایی و اول راهنمایی در سال تحصیلی آینده تغییر خواهد کرد، افزود: از ۳۲ هزار مدرسه کشور که طی دو سال گذشته هوشمندسازی در آنها آغاز شده است، ۶ هزار مدرسه در سال جاری هوشمند شده‌اند.

حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه گفتمان و مطالبه امروز آموزش و پرورش به هوشمندسازی مدارس تبدیل شده است، افزود: هوشمندسازی مدارس جهش علمی آموزش‌ها را نوید می‌دهد؛ ضمن اینکه روش‌های تدریس با هوشمندسازی مدارس تغییر خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال در کشور ۱۱ هزار نقل و انتقال استانی برای فرهنگیان انجام شد، تصریح کرد: مدارس کشور باید به قطب‌های علمی تبدیل شوند.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: طی ۳۳ سال گذشته، ۲۵۹ مدرسه استعدادهای درخشان در کشور فعال بود که فقط در ۳ سال اخیر این مدارس به ۵۰۴ مدرسه افزایش یافته است.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: