کد مطلب : 31343
محصولات بعدي خانواده تندر در راه است
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۴
معاون توليد تندر ايران خودرو گفت: محصولات ديگري از جمله ون و وانت مسقف بر مبناي پلتفرم ايكس ۹۰ طراحي شده كه براي توليد آن در حال مذاكره با شركت رنوپارس هستيم.
به گزارش حدیدنیوز به نقل از ايكو پرس محمد رضا معتمد افزود: در صدد هستيم تا محصول را با ظاهر جديد و مطابق با نياز مشتريان در اختيار آنان قرار دهيم.

وي گفت: خطوط توليد در ايران خودرو آمادگي و توانايي توليد محصولات مختلف با پلاتفرم مشترك را دارند و در صورتي كه محصول جديد با پلاتفرم متفاوتي باشد سالن بدنه سازي جديدي طراحي و احداث خواهد شد.

معاون توليد تندر ايران خودرو درعين حال افزود: سالن هاي مونتاژ و رنگ توانايي هر محصول با ابعاد و ظرفيت هاي مختلف را دارا هستند.

معتمد تاكيد كرد: تندر پيكاپ به دليل داشتن پلتفرم مشترك با تندر۹۰ سواري، با تغييرات جزئي در خطوط بدنه سازی تندر به توليد رسيد كه اين صرفه جويي، بهره وري بالايي در حوزه نيروي انساني به همراه داشت.

وي درباره تندر۹۰ اتوماتيك، محصول انحصاري ايران خودرو نيز اظهار كرد: بازار و مشتريان استقبال زيادي از اين محصول داشته و درحال حاضر حدود ۷۰ درصد از توليد روزانه تندر به اين محصول اختصاص يافته است.

معاون توليد تندر ايران خودرو درباره تندر «فيس‌ليفت‌شده» ايران خودرو نيز تاكيد كرد: اين پروژه به اتمام رسيده اما با توجه به وقفه اي كه از زمان طراحي تا اتمام پروژه ايجاد شده، كلينيك مجددي براي آن اجرا خواهد شد تا در صورت پيش بيني تقاضا در بازار براي هفت سال آينده به بهره برداري برسد.

وي تصريح كرد: هدف ما تامين خواسته ها و نياز مشتريان است و ما آمادگی ارائه محصول منطبق با نظر مشتری را داریم.

وي درباره وضعيت فعلي توليد در خطوط تندر۹۰ اظهار كرد: در برخي از قطعات مشكلاتي براي تامين وجود داشت. در مذاكراتي كه با شركت رنوپارس داشتيم قرار بر شد تا اين مشكلات مرتفع شده و تيراژ توليد افزايش يابد.

معاون توليد تندر ايران خودرو ضمن اشاره به داخلي سازي برخي قطعات اظهار كرد: مشكل تامين كيسه هواي مورد نياز را از طريق سازندگان داخلي برطرف كرديم و از اوایل مهر، تمامي تندرهاي توليدي با دو كيسه هوا روانه بازار خواهد شد.

معتمد درباره همكاري با شركت رنو اظهار كرد: دوطرف علاقه مند و مصر به تداوم همكاري ها هستند و در صورت رفع موانع بين المللي اين همكاري ها قطعا توسعه خواهد يافت.

معتمد در پايان گفت: با تاکیدات قائم مقام محترم در خصوص اجرای مديريت يكپارچه توليد در ايران خودرو كه در يك سال اخير صورت گرفته، از ظرفيت توانمندي هاي كارشناسان حل مساله براي رفع ايرادات و موانع در فرآيند توليد استفاده مي شود و نتايج آن در بهبود كيفيت محصولات به زودی به بار خواهد نشست .

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: