کد مطلب : 33404
طرح ویژه امداد خودرو ایران به مناسبت اربعین حسینی
دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۴
امداد خودرو ایران از 4 تا 14 آذرماه طرح ویژه‏ای را برای مسافران جاده‏های منتهی به شهرهای مرزی کشور عراق اجرا و خدمات امدادی خود را به صورت ویژه و رایگان به زائران مراسم اربعین حسینی ارائه می‏کند.
طرح ویژه امداد خودرو ایران به مناسبت اربعین حسینی

به گزارش حدید نیوز به نقل ارتباطات شرکت امدادخودرو ایران، با توجه به حضور میلیونی هموطنان در مراسم اربعین حسینی در اماکن مقدس کشور عراق و حجم بالای مسافران جاده‏ای در مسیرهای منتهی به مرزهای مهران، شلمچه، چزابه و همچنین سایر نقاط کشور نظر به تعطیلات ایام اربعین؛ بیش از350 اکیپ امدادی بصورت ویژه و شبانه‏روزی به ارائه خدمت می‏پردازند.


این اکیپ‏ها در جاده‏ها و شهرهای ایلام، آبادان، خرمشهر، مهران، دهلران، سوسنگرد، بستان و هویزه و همچنین پوشش جاده‏های اصلی در استان‏های تهران، اصفهان، خوزستان، لرستان، کرمانشاه، همدان، ایلام و چهارمحال و بختیاری با حداکثر ناوگان امدادخودرو ایران در خدمت زائرین حسینی و هموطنان خواهند بود.


براساس این گزارش، پایگاه‏های استقرار یافته در منطقه مرزی مهران- ایلام، اهواز(مرزهای چزابه و شلمچه) و همچنین اکیپ‏های آماده خدمت در سطح جاده‏ها به صورت شبانه‏روزی، با امکانات و تجهیزات کامل تعمیراتی و با ناوگان‏های حمل، امدادسیار، تعمیرگاه‏های سیار، انبارک سیار قطعات یدکی و ناوگان موتور سوار و از راه تماس با شماره سراسری 096440 در کوتاه ترین زمان آماده خدمت‏رسانی می‏باشند.


اکیپ‏های امدادی امدادخودرو ایران در سایر جاده‏ها و شهرهای کشور نیز جهت خدمت به زائران مراسم اربعین در مسیر برگشت به شهرهای خود تا روز شنبه 14 آذرماه به صورت آماده‏باش بوده و در صورت نیاز خدمت‏رسانی خواهند کرد.


نظر به پیش‏بینی سفر زمینی بسیاری ازهموطنان با خودروهای شخصی به مرزهای ورودی کشور عراق و همچنین توقف چند روزه خودروها در پارکینگ‏های مرزی مناطق مهران، چزابه و شلمچه طبق تجربه سال گذشته امدادخودرو ایران از زائرین محترم تقاضامند است نکات کنترلی و بازدید فنی را در این سفر لحاظ کنند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نکات توقف چند روزه خودرو در فضای باز و "نکات قبل از سفر " وب سایت امدادخودرو ایران به نشانی www.096440.ir  آماده اطلاع‏رسانی است.


Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: