کد مطلب : 36834
سايت شماره گذاري شركت ايران خودرو نوسازي شد
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸
به منظور بهبود كيفيت ارائه خدمات به مشتريان، ‌كارگزاران و نمايندگي هاي شركت ايران خودرو، سايت شماره گذاري پليس راهور ناجا توسعه يافت.
سايت شماره گذاري شركت ايران خودرو نوسازي شد
به گزارش حدیدنیوز به نقل از ايكوپرس، در اين سايت كه با حضور معاون مديرعامل در بازاريابي و فروش و مدير حوزه مديرعامل در روز ميلاد با سعادت امام رضا (ع) به بهره برداري رسيد، خدمات مربوط به شماره گذاري محصولات توسط نمايندگان نيروي انتظامي به مشتريان ارائه مي شود.

 
سايت شماره گذاري شركت ايران خودرو يكي از مهمترين وظايف در راستاي تسريع در تحويل خودرو به مشتريان محترم را برعهده دارد.

 
بدون پلاك انتظامي خودرو شخصي مشتريان محترم بلااستفاده و غير قابل تحويل است. باتوجه به اهميت اين مركز، در سال هاي اخير اقدامات متعددي با همكاري پليس راهور ناجا و شركت راهگشا در راستاي بهبود عملكرد و افزايش كيفيت خدمات رساني به مشتريان انجام شده است.

 
در آخرين اقدام، فضاي فيزيكي اين مركز كه داراي 31 نفر كارمند پاسخگو به مشتريان محترم است به طور كامل تغيير داده شده، طي يك عمليات عمراني با تغيير كاربري فضاهاي  موجود در بازاريابي و فروش نوسازي و جهت پاسخگويي به مشتريان مركز شماره گذاري ايران خودرو اختصاص داده شده است.

 
همچنين لازم بذكر است، سرور اصلي راهور ناجا كه شماره گذاري تمامي محصولات بازار خودرو را برعهده دارد نيز در اين محوطه قرار دارد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: