کد مطلب : 34665
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران
برخی اعضا شورا تهمت می‌زنند/اخلال در کار شورا توسط برخی احزاب سیاسی/برخی شورایی‌ها طلبکارند
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۹
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت:عده‌ای از اعضای اصلاح طلب شورای شهر اذهان عمومی جامعه را مخدوش کردند حال طلبکار نیز شده‌اند و بنده تأکید می‌کنم برای جلوگیری از تکرار این مباحث هیأت نظارت بر عملکرد اعضای شورا تشکیل شود.
برخی اعضا شورا تهمت می‌زنند/اخلال در کار شورا توسط برخی احزاب سیاسی/برخی شورایی‌ها طلبکارند
به گزارش حدیدنیوز، رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با فارس، درباره هجمه‌هایی که اعضای اصلاح طلبان شورا به مدیریت شهری وارد می‌کنند، اظهارداشت: بعضی از اعضای شورای شهر تهمت، دروغ و افترا می‌زنند که این موارد باید تخلف محسوب شود.

وی افزود: بعضی از اقدامات اعضای اصلاح طلب شورای شهر توسط جریانات سیاسی هدایت می‌شود و از بیرون شورا است و مهندسی آن در خارج از کشور مدیریت می‌شود.

تقی‌پور یادآور شد: امروز پیشنهاد داده‌ام مشابه آنچه که در مجلس است، هیأت نظارت بر عملکرد اعضای شورا تشکیل شود تا از تشدید تخلفات جلوگیری و نهایتاً جلوی این مباحث گرفته شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران افزود: یک عضو شورای شهر یکسری دروغ، تهمت و افترا زده و کلی افتضاح به بار آورده است.

وی یادآور شد: عده‌ای از اعضای اصلاح طلب شورای شهر اذهان عمومی جامعه را مخدوش کردند حال طلبکار نیز شده‌اند و بنده تأکید می‌کنم برای جلوگیری از تکرار این مباحث هیأت نظارت بر عملکرد اعضای شورا تشکیل شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: احزاب سیاسی خارج از شورا در کار شورا اختلال می‌کنند که باید جلوی این دخالت‌ها گرفته شود.

وی افزود: بعضی از اقداماتی که اعضای اصلاح طلب شورا انجام می‌دهند جزء وظایف شورا نیست ولی آنها جزء وظایف خود می‌دانند.

تقی‌پور افزود: برای جلوگیری از اشتباهات آنها توصیه می‌کنم به سوگندی که در اول دوره خورده‌اند توجه کنند؛ آنها علیرغم اینکه یک تعهد اجتماعی دارند به خداوند نیز متعهد شده‌اند و باید اخلاق و عدالت را رعایت کنند.

وی یادآور شد: بعضی از اعضای شورای شهر ماموریت دارند که چهره شورا را تخریب کنند.

وی هجمه علیه قالیباف را مربوط به انتخابات آینده عنوان کرد و گفت: به دلیل اینکه بحث‌های انتخاباتی صورت می‌گیرد و قالیباف را رقیب می‌دانند این هجمه‌ها را بر علیه او شروع کرده‌اند.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: