کد مطلب : 36645
با امضای قرارداد همکاری با شرکت ستاره ایران آغاز شد
ارائه خدمات امداد خودرو ایران به محصولات بنز
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷
با امضای قرارداد همکاری بین مدیران شرکت های امداد خودرو ایران و ستاره بنز، ارائه خدمات امداد سیار به محصولات این خودرو ساز آلمانی در کشور آغاز شد.
ارائه خدمات امداد خودرو ایران به محصولات بنز
به گزارش حدیدنیوز به نقل از  ايكوپرس به نقل از ارتباطات امداد خودرو ایران، با امضای این قرارداد، از این پس کلیه دارندگان محصولات مرسدس بنز در کشور می توانند با خرید اشتراک امداد خودرو ایران، از خدمات امداد بالینی شامل اعزام امدادگر به محل، تامین سوخت، باطری کمکی و حمل خودرو بهره مند شوند.

 
پیش از امضای این قرارداد و با توجه به شرایط محصولات مرسدس بنز، دوره های آموزشی ویژه این خودروها برای امدادگران شرکت امداد خودرو ایران برگزار شده تا ارائه خدمات به این محصولات با نهایت دقت و حداکثر رضایت مشتریان، انجام شود.

 
براساس قرارداد امضا شده حمل محصولات مرسدس بنز توسط ناوگان مجهز امداد خودرو ایران تا شعاع ۱۰۰کیلومتری به صورت رایگان و توسط خودروبرهای عنکبوتی انجام خواهد شد. این خودروها به محل مورد نظر مشتری و یا نمایندگی های مجاز شرکت ستاره ایران حمل خواهند شد.

 
همچنین دارندگان محصولات مرسدس بنز می‌توانند براي ثبت درخواست امدادي در تمام ساعات شبانه روز و در كليه نقاط كشور با شماره تلفن 0218227700 تماس بگيرند.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: