کد مطلب : 23991
در ادامه فضا‌سازی رسانه‌های غربی صورت گرفت
ادعای جدید منابع نظامی غرب علیه ایران
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۶
جین مدعی شده سازه‌هایی همچون برج پرتاب و بخش‌های مدیریت در این پایگاه ساخته شده است.
ادعای جدید منابع نظامی غرب علیه ایران
مجله اطلاعات نظامی جین در ادامه فضا‌سازی رسانه‌های غربی مدعی شد ایران سایت موشکی ساخته است که می‌تواند برای پرتاب موشک بالستیک قاره‌پیما مورد استفاده قرار گیرد.


به گزارش حدیدنیوز، مجله اطلاعات نظامی جین، اخیرا مدعی شده تجزیه و تحلیل تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد ساخت و سازهای گسترده‌ای طی ۳ سال اخیر در یک مرکز نظامی در نزدیکی شهر شاهرود صورت گرفته است که به ادعای این مجله می تواند برای پرتاب موشک قاره‌پیما مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این ماهنامه مدعی شده سازه‌هایی همچون برج پرتاب و بخش‌های مدیریت و پیشتیبانی در این پایگاه ساخته شده است. این نشریه مدعی شده سایت شاهرود یکی از ۳ سایت برنامه فضایی ایران را تشکیل می دهد.

ماتئو کلمنتس، سردبیر نشریه‌‌جین مدعی شده است:« بررسی تصاویر سایت شاهرود حاکی از ساخت سازه استراتژیکی برای آزمایش موشک‌های بالستیک است.»

این خبر در ادامه دور جدید جنگ روانی رسانه های غربی همزمان با روی کار آمدن دولت جدید آقای روحانی و افزایش امید به حل و فصل مسالمت آمیز پرونده هسته ای کشورمان صورت می گیرد. چندی قبل رسانه های غربی به نقل از گروهک تروریستی منافقین مدعی شدند ایران در حال ساخت یک سایت هسته ای در منطقه دماوند است که این ادعا از سوی مقامات کشورمان تکذیب شد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: