کد مطلب : 33017
حضور ايران خودرو ديزل در نمايشگاه شيراز با 7 محصول
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۳۰
شرکت ایران خودرو دیزل با دو محصول جديد در كنار انواع محصولات باری و مسافری خود در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نیرومحرکه، خودرو و قطعات خودرو شیراز حاضر شده است.
حضور ايران خودرو ديزل در نمايشگاه شيراز با 7 محصول
كوروش وثيق‌مهر معاون بازاريابي و فروش شركت ایران خودرو دیزل در حاشيه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شيراز اعلام كرد: ايران خودرو ديزل براي معرفي هر چه بيشتر محصولات خود در بازار جنوب كشور با هفت محصول در نمايشگاه خودرو شيراز شركت كرده است. وي كاميون كشنده اكسور، كاميون كشنده فوتون، ون جديد، وانت پيكاپ فوتون با كاربري پول‌رسان، ميني‌بوس آرين، كاميونت آرنا و كاميون واگن‌هود را به عنوان محصولات به نمايش درآمده در غرفه شركت ايران خودرو ديزل برشمرد.

معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو ديزل تاكيد كرد: ميني‌بوس آرين به عنوان اولين ميني‌بوس توليد داخل كه به تازگي شماره‌گذاري و تحويل آن به مشتريان آغاز شده، ديگر محصول شركت ايران خودرو ديزل در اين نمايشگاه است.

وي همچنين خاطرنشان كرد كه شركت ايران خودرو ديزل همزمان با برگزاري نمايشگاه بين‌المللي شيراز، طرح فروش متنوع و ويژه محصولات خود را آغاز كرده كه شامل تخفيف نقدي ويژه، تسهيلات مناسب و تنوع بالا در روش‌هاي فروش است و مورد استقبال مشتريان و بازديدكنندگان نمايشگاه قرار گرفته است.

كوروش وثيق‌مهر از كشنده بنز آكسور و كشنده فوتون به عنوان دو محصول ديگر شركت ايران خودرو ديزل نام برد كه در اين نمايشگاه مورد استقبال بازديدكنندگان قرار گرفته‌اند. كاميون كشنده بنز اكسور هم‌اكنون با توجه به ادامه همكاري‌ها با شركت بنز در حال توليد در شركت ايران خودرو ديزل است و كاميون كشنده فوتون نيز كه شماره‌گذاري و تحويل آن از اواخر ارديبهشت ماه آغاز شده، هم‌اكنون در خطوط توليد شركت ايران خودرو ديزل در حال توليد مي‌باشد.

وي همچنين وانت پيكاپ پول‌رسان فوتون را ديگر محصول جديد داراي كاربري اين شركت دانست كه هم‌اكنون تحويل سري اول آن به يكي از بانك‌هاي كشور آغاز شده وبا توجه به كيفيت خوب اين محصول و كاربري پول‌رسان نصب شده بر روي آن، مذاكرات براي عرضه اين محصول به ساير بانك‌هاي بزرگ متقاضي در حال انجام است.

معاون بازاريابي و فروش شركت ايران خودرو ديزل همچنين واگن‌هود يورو ۳ را ديگر محصول حاضر در غرفه اين شركت دانست كه به استاندارد يورو ۳ مجهز است و همچنان يكي از محبوبترين محصولات شركت ايران خودرو ديزل بحساب مي‌آيد و مورد اسستقبال بازديدكنندگان قرار گرفته است.

كوروش وثيق‌مهر شهر شيراز را بازاري خوب براي محصولات تجاري برشمرد و با اشاره به تامين نياز ناوگان اتوبوسراني شهر شيراز و شهرهاي حومه، از قرارداد تامين ۲۸۵ اتوبوس‌ ۱۲ متري براي شهر شيراز خبر داد كه به تازگي به شركت ايران خودرو ديزل سپرده شده است.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نیرومحرکه، خودرو و قطعات خودرو شیراز از نوزدهم تا بيست و دوم خرداد ماه در محل دائمي نمايشگاه بين‌المللي شيراز برگزار مي‌شود.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: