کد مطلب : 36086
فروش «ساعت ۵ عصر» از ۵ میلیارد عبور کرد/ حضور «مدیری» در پردیس مگامال
فروش «ساعت ۵ عصر» از ۵ میلیارد عبور کرد
يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» ساخته مهران مدیری ظرف ۱۶ روز نمایش از ۵ میلیارد تومان عبور کرد.
فروش «ساعت ۵ عصر» از ۵ میلیارد عبور کرد/ حضور «مدیری» در پردیس مگامال
به گزارش حدیدنیوز به نقل از فارس، فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» ساخته مهران مدیری در شرایطی روی پرده سینماها است که توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند و با اقبال خوبی مواجه شد. علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم پس از 16 روز نمایش گفت: فیلم از روز جمعه 30 تیرماه اکران شد و تا شب گذشته به فروش 5 میلیارد و 180 میلیون تومان رسید.

 
با توجه به اقبال مخاطب از فیلم، مهران مدیری روز دوشنبه در پردیس مگامال حضور خواهد داشت و با مخاطبان فیلمش را می‌بیند حضور مهران مدیری در پردیس مگامال از ساعت 19 تا 22 خواهد بود. 

 
بنابراین گزارش، بیش از 64 هزار و 330 نفر در کل کشور، در روز اول اکران «ساعت 5 عصر» به تماشای این فیلم در 520 سانس نشستند. همچنین رکورد بیشترین تعداد سانس در یک سینما با 54 سانس در یک سینما شکسته شد. از این نظر، فیلم مهران مدیری توانست رکوردهای قبلی درباره تعداد مخاطب در روز اول و همچنین سانس‌های اختصاص داده شده را از آن خود کند.  «ساعت 5 عصر» که رکورد بیشترین فروش اینترنتی روز اول اکران یک فیلم را به دست آورده بود، توانست با مجموع فروش 700 میلیون تومانی، رکورد بیشترین فروش روز اول اکران فیلم‌ها را نزدیک به یکصد میلیون تومان افزایش دهد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: