کد مطلب : 35753
جاسازی ۴۰۸ کیلو مواد مخدر در یک تریلر +عکس
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
مواد مخدر که به صورت ماهرانه‌ای در یک دستگاه تریلر کشنده جاسازی شده بود خبر داد و گفت: قاچاقچیان قصد انتقال مواد به مرکز کشور را داشتند.
جاسازی ۴۰۸ کیلو مواد مخدر در یک تریلر +عکس
به گزارش حدیدنیوز به نقل از خبرگزاری میزان، ابوذر داوریان از توقیف یک محموله ۴۰۸ کیلوگرمی مواد مخدر که به صورت ماهرانه‌ای در یک دستگاه تریلر کشنده جاسازی شده بود خبر داد و گفت:قاچاقچیان قصد انتقال مواد به مرکز کشور را داشتند.

این مقام قضایی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:ساعت ۳ بامداد صبح امروز طی یکسری اقدامات پلیسی از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج و پس از کسب دستور مقام قضائی موفق به توقیف یک دستگاه تریلر کشنده در محور مواصلاتی زاهدان به کرمان در محدوده شهرستان فهرج شدند.
 
رئیس دادگاه عمومی فهرج افزود: قاچاقچیان قصد انتقال این محموله مواد مخدر را از استان سیستان وبلوچستان به استان‌های مرکزی کشور را داشتند که با هوشیاری ماموران انتظامی موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.

این مقام قضائی تصریح کرد:در این عملیات یک قاچاقچی دستگیر و همچنین یک دستگاه تریلر کشنده توقیف شده است.

وی با هشدار به سوداگران مرگ اضافه کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به صورت شبانه روزی وبا جدیت ادامه دارد وسیستم قضائی با قاطعیت با قاچاقچیان عمده مواد مخدر برخورد خواهد کرد.

شایان ذکر است استان کرمان بدلیل موقعیت جغرافیایی و همجواری با استان‌های هم مرز با کشورهای افغانستان و پاکستان محل ترانزیت موادمخدر به سایر استان‌های کشور می‌باشد و دستگاه‌های انتظامی وامنیتی استان کرمان همواره در خاکریز مقدم مبازه با مواد مخدر بوده اند.


Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: