کد مطلب : 36293
سركنسول ايران در الماآتي:
قزاقستان بازار خوبي براي محصولات ايران خودرو است
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲
گروه صنعتي ايران خودرو با صادرات محصولات داراي استاندارد يورو٥ به قزاقستان بازار خوبي در بين ساير خودروسازان دارد.
قزاقستان بازار خوبي براي محصولات ايران خودرو است
به گزارش حدیدنیوز به نقل از ايكو پرس، حميدرضا ارشدي سركنسول جمهوري اسلامي ايران در الماآتي با بيان اينكه محصولات ايران خودرو و به خصوص سمند در كشور قزاقستان جايگاه مناسبي دارند، گفت: در حال حاضر شركت هاي خودروسازي تويوتا، مرسدس بنز و ساير خودروسازان مطرح دنيا محصولات خود را به اين كشور صادر مي كند.

 
وي ادامه داد: با توجه به اينكه رقابت در بازار خودرويي قزاقستان بسيار بالا است، ايران خودرو نيز بايد محصولات خود را با كيفيت بالا به اين كشور صادر كند.

 
ارشدي افزود: محصول سمند جايگاه خوبي در بين مردم قزاقستان دارد و از لحاظ قيمت و كيفيت با محصولات مشابه خود رقابت مي كند.

 
وي اظهار داشت: با مطالعات و برنامه ريزي مي توان نيازهاي خودرويي اين كشور را شناسايي كرد و محصولات متنوع خود را با قيمتي مناسب ارائه كنيم.

 
سركنسول جمهوري اسلامي ايران در الماآتي افزود: علاوه بر صادرات خودروهاي سواري در كلاس هاي مختلف، مي توانيم بازار خودروهاي كار، اتوبوس و حتي صادرات قطعه را هم به دست بياوريم.

 
وي ادامه داد: كشور ايران و قزاقستان از لحاظ فرهنگي و سياسي مشتركات زيادي باهم دارند و همين امر باعث مي شود بازار خود در اين كشور را حفظ كنيم.

 
ارشدي همچنين ابراز اميدواري كرد، ساير شركت هاي ايراني نيز همچون ايران خودرو وارد اين كشور شوند و از ظرفيت هاي كشور قزاقستان بهره برداري كنند

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: