کد مطلب : 36734
سرمربی راه‌آهن:به برخی بازیکنانم مشکوکم!
دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
سرمربی تیم راه آهن به شایعات درباره هفته پایانی لیگ یک دامن زد و اعلام کرد برخی بازیکنانش مقابل نساجی تبانی کرده اند!
سرمربی راه‌آهن:به برخی بازیکنانم مشکوکم!
به گزارش حدیدنیوز، بعد از برتری 6 بر صفر نساجی مازندران مقابل راه آهن در هفته پایانی لیگ دسته اول که منجر به صعود نماینده قائمشهر به لیگ برتر شد، شایعاتی درباره تبانی در این مسابقه به وجود آمد. حالا در این شرایط جعفر ابراهیمی، سرمربی تیم راه آهن به شائبه ها در این خصوص دامن می‌زند.

 
 
ابراهیمی درباره عملکرد برخی بازیکنانش در دیدار پایانی با نساجی عنوان کرد: من هم به عنوان سرمربی تیم چیزهایی در این خصوص شنیده ام. چنین حسی دارم که برخی بازیکنان ما در اندازه های خودشان ظاهر نشدند. حس آدم ها به آنها چیزهایی را می گوید و من به بعضی بازیکنانم شک دارم. اکنون در حال تلاش هستم تا ببینم چه کسانی کم کاری کردند و به چه طریقی بازی همیشگی خود را انجام ندادند.

 
 
وی ادامه داد: من دیشب تا صبح نخوابیدم؛ دو سال در راه آهن هستم و یک ریال دریافتی نداشتیم، اما مردانه با وجود همه سختی ها در همه مسابقات به میدان رفتیم. ما با اتوبوس مسافت های 700، 800 کیلومتری را طی کردیم، با یک ساندویچ سر کردیم و در مسجد خوابیدیم اما همیشه مردانه به زمین رفتیم. وقتی می بینم برخی بازیکنانم در مسابقه آخر انگیزه ندارند، برایم گران تمام می شود و احساس می کنم زحماتم بر باد رفته است.

 
 
سرمربی راه آهن در بخش دیگری از صحبت هایش خاطرنشان کرد: برخی دوستانم به من زنگ زدند و گفتند این چه کاری بود که بازیکنانت انجام دادند؟ این ناراحت کننده است. من به نوبه خودم به عنوان سرمربی راه آهن از تیم خونه به خونه و مردم بابل عذرخواهی می کنم.

 
 
ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که آیا به بازیکنانش به طور شفاف انگ تبانی می زند، تاکید کرد: من به 90 درصد بازیکنانم ایمان دارم اما شک کوچکی درباره چند بازیکن دارم که پیگیر هستم تا همه چیز شفاف شود. 

 
 
وی افزود: متاسفانه دیروز از بدو ورود ما به ورزشگاه برخورد هایی را دیدیم که به دوستانم گفتم ما امروز بد می بازیم. هم مسائل حاشیه ای زیادی وجود داشت و هم از داوری ضربه خوردیم.

 
 
سرمربی راه آهن گفت: قبل از بازی مشکلی بین کادرفنی ما به وجود آمد که من گفتم مدیرعامل باشگاه به وی آی پی می آید و او را می بینم و صحبت می کنیم، اما بعد دیدم که مدیرعامل باشگاه ما در جایگاه ویژه نیست. سپس متوجه شدیم مدیرعامل ما پشت دروازه مان نشسته است. ما میزبان بازی بودیم، آیا واقعا مدیرعامل باشگاه باید به جایگاه ویژه راه داده نشود؟ 

 
 
ابراهیمی همچنین تاکید کرد: همه آنهایی که تیم ما را آنالیز کرده اند می دانند با توجه به جوانی نفرات تا زمانی که گل اول را در مسابقات نخوریم، شرایط خوب است. دیروز هم اینطور بود، نساجی امکان نداشت بتواند به ما گل بزند اما آقای داور یک پنالتی گرفت و روحیه بازیکنان را بهم ریخت. آن پنالتی هرگز خطا نبود و به لطف داور نساجی گل زد. بعد هم پنالتی دوم گرفته شد که آن هم درست نبود. 

 
 
وی ادامه داد: آقای داور در بازی دیروز یا خیلی حرفه ای بود یا کاملا مبتدی. او خیلی راحت قضاوت کرد و انگار هیچ فشاری رویش نبود. در صحنه ای که بازیکنان ما مصدوم شد، او دو دقیقه روی زمین بود اما داور بازی را متوقف نکرد. همچنین وقتی بیرون رفت و مداوا شد و خواست به زمین برگردد 5 دقیقه به او در کنار زمین اجازه حضور در چمن داده نشد. داور حتی برنمی گشت کنار زمین را نگاه کند و این در حالی بود که در گوشی به او گفته بودند بازیکن باید به زمین بیاید. داور با نحوه قضاوتش بازیکنان ما را عصبانی کرد.

 
 
ابراهیمی در پایان گفت: از فدراسیون فوتبال و کسانی که پیگیر هستند درخواست بررسی ماجرا را دارم. ما هم هر کمکی از دستمان بر آید انجام می دهیم تا مسببان باخت سنگین ما شناسایی شوند و درس عبرتی برای بقیه باشد. از سوی دیگر از مدیران باشگاه های دیگر می‌خواهم بازیکنانی که مشخص است تبانی کرده‌اند را سال بعد به خدمت نگیرند. من هم این نفرات را نمی‌بخشم و به خدا واگذارشان می کنم.

منبع: ورزش سه

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: