کد مطلب : 36904
سرپرست تیم ملی فوتبال هم خارجی شد؟
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
چند روز قبل رسانه‌های کاوشگر و پرسشگر بعد از چند روز تماشای تمرین تیم ملی جسارت این را پیدا کردند تا خبر از حضور فردی تازه‌وارد در کنار تیم ملی بدهند.
سرپرست تیم ملی فوتبال هم خارجی شد؟
به گزارش حدیدنیوز ، این شخص خارجی به نظر می‌رسید و البته لباس اعضای کادر فنی را به تن داشت. همان روز یکی از خبرگزاری‌ها نوشت این فرد میگل لوپز نام دارد و قرار است عضو تازه‌ای از کادر فنی باشد که البته هیچ خبری در این خصوص در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر نشد یا به صورت رسمی خبری در این‌باره از دپارتمان تیم ملی نشنیدیم.

 
 
دو روز بعد از پرسش اولیه یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد: «به گفته مدیررسانه‌ای تیم ملی فوتبال فرد اضافه شده به تیم ملی، مانوئل، مسئول عملیاتی جدید تیم ملی است.»

 
 
مطمئنا بعد از شنیدن این عنوان نخستین سوالی که در ذهن شکل می‌گیرد این است که مسئول عملیاتی یعنی چه و دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟ هر چند در این باره هیچ توضیحی داده نشده و همه منتظر شفاف‌سازی کی‌روش هستند اما می‌شود این پست را به سرپرست یا مدیر تیم ملی تشبیه کرد. عنوانی که مدت‌هاست خالی شده و فردی به‌عنوان سرپرست یا مدیر در کنار تیم ملی نداریم. بعد از اینکه نفراتی مثل عباس ترابیان، هوشنگ مقدس (غیررسمی) و افشین پیروانی در این پست کنار کی‌روش کار کردند حالا نزدیک به یک سال است تیم ملی سرپرست ندارد و بعید نیست جناب مانوئل که احتمالا پرتغالی هم هست برای این پست به تیم ملی اضافه شده باشد.

 
 
با این حال اگر مسئول عملیاتی واقعا همان سرپرست خودمان باشد پرسش بزرگ اینجاست که یک فرد خارجی چگونه می‌تواند هماهنگی‌های داخلی را انجام دهد و اصلا در داخل کشور چقدر کارآیی خواهد داشت؟ البته قبلا کی‌روش با استفاده از مدیررسانه‌ای پرتغالی سورپرایزمان کرده بود و شاید دیگر از شنیدن این اخبار نباید زیاد تعجب کنیم.

منبع: ورزش سه

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: