کد مطلب : 36931
ساپكو با رويكرد جديد به سيزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات مي رود:
نمایش سيستمي (ماژولار) قطعات خودرو
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو درحالی کار خود را از بیست و یکم آبان ماه آغاز می کند که شرکت ساپکو همراه با 102 سازنده زنجیره تامین ایران خودرو با رویکردی جدید در نمایش قطعات، به این نمایشگاه مي‌رود.
نمایش سيستمي (ماژولار) قطعات خودرو
به گزارش حدیدنیوز به نقل از  ايكوپرس به نقل از روابط عمومی ساپکو، در این نمایشگاه که با حضور بیش از 510 شرکت داخلی و 183 شرکت خارجی از کشورهای تركيه، چين، تايوان، كره جنوبي، هند، لهستان، ایتالیا، فرانسه و یونان در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود، ساپکو در فضایی به وسعت پنج هزار مترمربع در سالن‌های 40، 41 و 44 (خلیج فارس) به نمایش تازه‌های صنعت قطعه‌سازی کشور می‌پردازد.

 
ساختار هفت سطحی شکست محصول با نمایش بخش‌هاي اصلي خودرو (مگاماژول ها)، سيستم‌هاي خودرو (ماژول ها) و زیر سیستم‌ها از رویکردهای اصلی ساپکو در نمایشگاه سیزدهم است.

 
اين ساختار زمينه دست‌يابي صنعت خودرو به سازندگان با خدمات كامل (FSS) که قادر به پوشش فرآیند طراحی تا تولید قطعات باشند را فراهم و قطعه سازان داخلی را آماده حضوری قدرتمند در بازارهای جهانی می‌کند.

 
در همین راستا، نمایش مجازی قطعات بخش‌هاي اصلي خودرو (مگاماژول) تا سطح سیستم، نمایش اینفوگرافی قطعات هر بخش اصلي تا سطح سيستم‌هاي خودرو (ماژول) و نمایش ترند تکنولوژی هر بخش اصلي خودرو (مگاماژول) در وضعیت حال و پیش‌بینی آینده آن از برنامه‌های ساپکو در این نمایشگاه چهار روزه خواهد بود.

 
اقدامات انجام شده در خصوص مولفه‌های اقتصاد مقاومتی، معرفی طرح جامع ارزیابی سازندگان، مزیت رقابتی و توانمندی‌های نمونه‌سازی سریع و آنالیز قیمت تحت وب از دیگر برنامه‌هایی است که ساپکو در تلاش برای آشناسازی بازدیدکنندگان نمایشگاه با این شرکت دنبال می کند.

 
معرفی سيستم‌بندي خودرو (ماژولاريتی) از زبان مدیران این شرکت در نشریه صنعت خودرو و ارايه کارگاه‌های آموزشی در معرفی این رویکرد جدید در حوزه‌های مختلف ساخت و کیفیت از دیگر اقدامات در راستای اطلاع‌رسانی به مخاطبان نمایشگاه است.

 
این نمایشگاه از 21 تا 24 آبان ماه هر روز از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقه‌مندان به صنعت قطعه‌سازی کشور خواهد بود.   

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: