کد مطلب : 36930
حضور آپكو در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي قطعات، لوازم و مجموعه‌هاي خودرو
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
شركت توليد خودروهاي سفارشي ايران خودرو (آپكو) در سيزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه‌هاي خودرو كه از روز 21 تا 24 آبان ماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود، شرايط فروش ويژه اي را براي مشتريان به اجرا مي گذارد.
حضور آپكو در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي قطعات، لوازم و مجموعه‌هاي خودرو
 به گزارش حدیدنیوز به نقل از ايكوپرس، شركت توليد خودروهاي سفارشي ايران خودرو (آپكو) علاوه بر نمایندگی اقلام آپشن تمامی محصولات، نمايندگي انحصاري نصب اقلام آپشن محصولات ايكاپ را نیز دارا بوده و با همكاري شركت ايساكو و معاونت بازاريابي و فروش ايران خودرو توانسته تحويل و ارايه خدمات پس از فروش محصول 2008 را برعهده بگيرد.

 
همچنين شركت آپكو تا مردادماه سال جاري بيش از دوهزار دستگاه محصول سفارشي و آپشنال را به كشورهاي همسايه صادر كرده است كه با بهبود فضاي بين المللي اين روند ادامه خواهد يافت. درحال حاضر با همكاري معاونت صادرات ايران خودرو، امكان نصب آپشن بر روي محصولات ايران خودرو آذربايجان به سفارش و خواست مشتريان فراهم شده است.

 
اين شركت پس از ارزيابي و شناسايي نقاط قابل بهبود و همچنين نيازسنجي از مشتريان در صدد است، تنوع اقلام آپشن مورد نياز مشتريان را افزايش داده و رضايت آنان را بيش از پيش فراهم آورد.

 
 شرکت آپكو به منظور صيانت از محصولات گروه صنعتي ايران خودرو و نصب قطعات استاندارد و اصلی به منظور جلوگيري از وارد آمدن آسيب به خودروها، مشتريان را به بهره مندي از اقلام آپشنال خود با كيفيت و قيمت رقابتي دعوت مي كند. نمايندگي هاي مجاز آپكو در كنار نمايندگي هاي فروش و خدمات پس از فروش ايران خودرو در شهرهاي كلان امكان دسترسي بهتر و راحت تري را براي مشتريان اقلام آپشن در سراسر كشور فراهم كرده است.

 
درحال حاضر برخي اقلام آپشن به سفارش مشتريان در زمان نام نويسي و قبل از تحويل خودرو به مشتري بر روي آن نصب مي شود.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: