کد مطلب : 36345
آیت‌الله جنتی: انتخاب قدس عامل نابودی اسرائیل است
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۰
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخاب قدس شریف به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی عامل تحریک افکار عمومی دنیا علیه این رژیم خواهد شد.
آیت‌الله جنتی: انتخاب قدس عامل نابودی اسرائیل است
به گزارش حدیدنیوز به نقل از  روابط عمومی شورای نگهبان، آیت‌الله جنتی، دبیر شورای نگهبان در جمع کارکنان این شورا با اشاره به فعالیت‌هایی که در هفته وحدت صورت گرفته است، این اقدامات را مفید برشمرد و اظهار امیدواری کرد روزی فرا برسد که کمترین تفرقه‌ای میان مسلمانان جهان وجود نداشته باشد.

 
وی با یادآوری این‌که قوه قضائیه نهاد مرجع رسیدگی به تظلمات مردم است، اضافه کرد: هر حرکتی که باعث شود جایگاه دستگاه قضایی کشور و مسئولان آن تضعیف شود، در حقیقت به اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی خدشه وارد کرده است و باید از چنین اقداماتی خودداری شود.

 
دبیر شورای نگهبان با توجه به اصل 157 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که اجتهاد، عدالت، آگاهی به امور قضایی و مدیر و مدبر بودن را از ویژگی‌های رئیس قوه قضائیه برمی‌شمارد، پرسید: وقتی فردی با چنین ویژگی‌های مهمی توسط مقام معظم رهبری انتخاب شده است، آیا مصلحت است که کسی او را با صراحت زیر سؤال ببرد و هتک حرمت کند؟

 
آیت‌الله جنتی افزود: البته من قصد ورود به این قضیه را ندارم و به‌عنوان نهی از منکر این مطالب را بیان می‌کنم.

 
رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین راجع به موضوع موافقت آمریکا با انتخاب قدس شریف به‌عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس گفت: این حرکت رئیس جمهور آمریکا حرکتی غیرعاقلانه و بی‌احترامی به افکار عمومی مسلمانان جهان است و نه‌تنها اعتراض مسلمانان، بلکه اعتراض سایر مردم دنیا را نیز به‌دنبال داشته است.

 
وی انتخاب بیت المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را عامل تحریک افکار عمومی دنیا علیه این رژیم جنایتکار دانست و ادامه داد: این حرکت عامل نابودی این رژیم جنایت‌کار خواهد شد و مجازاتی را که خداوند در سوره اسر

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: