کد مطلب : 30576
مرگ مغزی در اثر مشاهده سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸
مرگ مغزی در اثر مشاهده سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰


به گزارش حدید نیوز، حادثه سقوط هواپيماي ايران- ۱۴۰ كه روز يكشنبه در شهرك آزادي در بلوار شيشه مينا اتفاق افتاد، با حواشي همراه بود؛ اين حادثه براي «حديثه قاسمي» دختر دانشجوي ۲۱ ساله در رشته ميكروبيولوژي دانشگاه تهران اتفاق افتاد كه قصد رفتن به دانشگاه تهران را داشت و در مسير شهريار به ميدان آزادي به عنوان مسافر در يك دستگاه تاكسي در حال حركت بود. اما صداي نزديكي از وجود يك فروند هواپيما در آسمان به گوش مي‌رسيد و همه چشم به آسمان دوخته بودند. راننده تاكسي كه سرگرداني هواپيما در آسمان و احتمال برخورد آن را با خود ديد از مسير خود منحرف شد و با يك دستگاه خاور برخورد كرد و پس از آن ضربه‌يي به سر دختر دانشجو وارد شد و پس از انتقال به بيمارستان فياض‌بخش تهران در منطقه تهرانسر به كما رفت.

يكي از اقوام حديثه قاسمي در مورد اين حادثه مي‌گويد: وقتي خبر سقوط هواپيما را شنيديم خيلي نگران شديم كه خدايا چند خانواده از سقوط اين هواپيما داغدار شده‌اند و نمي‌دانستيم ما دختر عمه نيز پس از سقوط دچار حادثه شده است.

«پوريا محجوب» پسردايي اين دختر دانشجو ادامه داد: پدر و مادرش در شرايط روحي بسيار نامناسبي هستند و نمي‌توانند صحبت كنند و مرگ مغزي وي را پزشكان بيمارستان فياض‌بخش به خانواده‌اش اعلام كردند. وي تصريح مي‌كند: زماني كه مرگ مغزي اين دختر اعلام شد پدرش به اهداي اعضاي بدنش رضايت داد و ديروز اعضاي بدنش به ديگر افراد نيازمند اهدا شد.

Share/Save/Bookmark

جهت دريافت روزانه اخبار حديدنيوز، لطفا آدرس ايميل خود را وارد کنيد: