تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۱۲
تعدادی از مقامات ارشد گروهک نفاق با شاهزاده «محمد بن نواف بن عبدالعزیز» سفیر عربستان سعودی در لندن دیدار کرده و خواهان کمک مالی برای شبکه ماهواره‌ای خود شدند.
به گزارش حدیدنیوز به نقل از شیعه آنلاین، چندی پیش در خبری از دیدار محرمانه تعدادی از مقامات ارشد گروهک منافقین با مقامات امنیتی عربستان سعودی خبر دادیم.

اکنون سایت خبری الجوار در خبری جدید به نقل از یک عراقی که در سفارت عراق در لندن فعالیت می‌کند، اعلام کرد که "اخبار و اطلاعاتی در اختیار داریم که نشان می‌دهد عربستان سعودی حامی مالی شبکه ماهواره‌ای گروهک مجاهدین خلق است که علیه جمهوری اسلامی ایران برنامه پخش می‌کند.

وی در ادامه افزود: بر اساس این اطلاعات، تعدادی از مقامات ارشد گروهک مجاهدین خلق با شاهزاده «محمد بن نواف بن عبدالعزیز» سفیر عربستان سعودی در لندن دیدار کرده و درخواست کمک مالی برای شبکه ماهواره‌ای خود را دادند.

این دیپلمات عراق که در سفارت عراق مشغول است، در پایان گفت: مدتی بعد از مطرح شدن این درخواست با آن موافقت کرد به شرط آنکه شبکه مجاهدین خلق سیاستی شبیه به شبکه خبری "العربیه" در قبال ایران اتخاذ کند. http://hadidnews.com/vdce.f8vbjh8v79bij.html
نام شما
آدرس ايميل شما